Uždarbis iš Lažybų


uždarbis iš lažybųTaigi, norite sužinoti ar galima pilnai išlaikyti save užsiimant tik sporto lažybomis? Atsakymas - taip. Taip, taip, taip! Ar galite užsidirbti ant prabangaus automobilio, namo užmiestyje ir nerūpestingo bei smagaus gyvenimo? Taip, tai irgi yra įmanoma. Gal ir sunku patikėti, bet rimtai užsiimdami sporto lažybomis jūs turite galimybę tapti turtingu žmogumi. Kodėl sakau, kad turite galimybę tapti, o ne tapsite? Todėl, kad kaip ir visose gyvenimo ir verslo srityse, jūs turite labai pasistengti, kad pasiektumėte tai ko norite.  

Vienas iš būdų kaip pradėti

Sporto lažybomis užsiiminėjau mėgėjiškai, pralošdavau, bet nedaug. Vis dėl to tai buvo tik bandymų ir mokymosi metas. Kartais laimėdavau bilietą iš 9 baigčių, paskui viską prarasdavau per ateinančią savaitę bandydamas lošti atsargiai. Išbandžiau įvairias sistemas ir strategijas, kol supratau šiuos svarbius dalykus:

 • Geras pinigų valdymas turi daug didesnę reikšmę pelnui, nei iki tol įsivaizdavau. 
 • Neturėjau gero supratimo apie koeficientų svarbą, atrodė, kad svarbiausia yra atspėti rungtynių baigtį ir jokio skirtumo ar koeficientas 1,90 ar 2,00, vistiek bus pliusas. Didelė klaida. Koeficientai gali būti riba tarp pelno ir nuostolio ilgame laikotarpyje.

Pasimokęs ir supratęs šiuos esminius dalykus, nusprendžiau imtis lažybų rimtai ir užsidirbti bent po 1000 Lt per mėnesį. Toks buvo mano tikslas - pasidaryti papildomų pinigų. 

Jau septintą lažybų mėnesį mano pelnas viršijo penkiaženklę sumą - 10 000 litų.

Bet, nuo ko aš pradėjau? Nusipirkau keleto tipsterių narystes ir atsidariau internetinių lažybų bendrovių sąskaitas. Pasirodo tai buvo labai didelis žingsnis į priekį.

Tais laikais (prieš keturis metus) dar nebuvo tiek daug įvairių tinklapių siūlančių pirkti jų statymus. Buvo lengviau atsirinkti kur rimti žmonės, o kur sukčiai. Šiomis dienomis galiu drąsiai teigti, kad 99% tinklapių parduodančių savo statymus klastoja statistiką arba tiesiog spėlioja. Būkite labai atsargūs jei nuspręsite pirkti vieno ar kito tipsterio paslaugas. Būtų labai gaila, jei atiduomėte savo pinigus sukčiams (ne dėl to, kad man gaila jūsų pinigų, o iš principo, kad kažkam pavyko pasipelnyti apgaudinėjant). Jei bus pageidavimų parašysiu straipsnį apie tai, kaip atsirinkti rimtus tipsterius nuo scamerių. Kol kas, jei neapsisprendžiate ir norite patarimo, galite rašyti man [email protected].

Dar svarbesnis sprendimas buvo išplėsti savo lažybų bendrovių pasirinkimą ir atsidaryti keletą internetinių sąskaitų. Patys pirmieji ir daugiausiai naudos atnešę buvo:

 1. PinnacleSports (be abejonės, naudingiausias bukmekeris profesionaliam lažybininkui)
 2. Betfair (galėsite savo lažybas derinti su prekyba ir kartais gauti labai gerus koeficientus)
 3. Expekt (gan plati pasiūla, rasite ir mažesnių lygų su gan patraukliais koeficientais)
 4. Bet365 (labai daug rungtynių LIVE lažybose ir ko gero pati plačiausia pasiūla iš visų bendrovių)
 5. Sportingbet (tinka krepšinio underiams ir pliusinėms foroms, nes taškai pelnyti per pratesimą nesiskaito)
 6. Triobet (Labai daug mūsų regiono krepšinio pasiūlos)

Nors Expekt, Triobet ir Sportingbet buvo labai geri statant €25 statymus, bet pakilus sumoms teko jų atsisakyti. Paprasčiausiai limitai buvo per maži, o vėliau sumažėjo iki absurdiškų sumų (€1 - €3). Bet365 leido kiek ilgiau pasidžiaugti, bet vėliau taip pat buvo uždėti limitai. Vis dėl to, šios bendrovės yra nepakeičiamos jei esate pradedantysis lažybose, dažnai gausite kur kas didesnius koeficientus nei Topsporte ar Orakule. Plius, visos šios bendrovės tinkamos lietuviams. PinnacleSpots ir Betfair limitų nėra, todėl šias bendroves naudoju iki šiol.

Išlaikykit aukštą lygį

Tai galite padaryti tik mokydamiesi iš klaidų ir bandydami patobulinti savo naują verslą. Visada ieškokite naujų informacijos šaltinių, tipsterių ir gerų bukmekerių. Su laiku, jei jums seksis, lažybų bendrovių ratas vis mažės ir jums teks prisitaikyti. Iš smulkaus lošėjo, kurį vilioja visos lažybų bendrovės, jūs tapsite stambia žuvimi, kurios jie vengia ir bijo. 

Mokykitės sporto prekybos. Kas dieną stebėkite ir analizuokite įvykių koeficientus. Skaitykite sporto naujienas. Visa tai yra tikras darbas, tačiau turintis daug privalumų:

 • Jūs nebūsite prisirišęs prie darbo vietos. Galėsite dirbti visur kur yra kompiuteris.
 • Galėsite leisti vakarus stebėdami krepšinio ar futbolo rungtynes ir iš to pelnytis.
 • Galėsite išsimiegoti (lažybų rinka atsibunda apie 11h ryto) ir dirbti tiek kiek norite, niekas jums nesakys kiek turite padaryti šiandien.

Tai yra tik maža dalis visų privalumų, bet pareigų yra dar daugiau. Neužtenka tik nusipirkti tipsterių narystes ir turėti sąskaitas gerose lažybų bendrovėse. Be visų privalomų darbų, visada išlieka tikimybė patekti į didelę nesėkmių duobę ir prarasti savo lažybų kapitalą, nors ir naudojant gerą pinigų valdymo sistemą tą padaryti ir yra gana sunku.

Pralaimėjimams visada turite būti pasiruošęs psichologiškai. Anksčiau ar vėliau patirsite varginančią pralaimėjimų seriją, čia ir paaiškės jūsų tikrasis lygis ir nusiteikimas.

Iš ko susideda sėkmė lažybose?

Pabandysiu viską išdėlioti procentaliai ir paaiškinti esminius principus.

Geras pinigų valdymas - 30%.

Niekada nerizikuokite daugiau nei 3% - 5% savo lažybų kapitalo vienam statymui atlikti. Kad ir kaip gerai atrodytų vienas ar kitas statymas, nedidinkite sumų be proto. Taip tik įsivelsite į bėdą, nes kartą laimėję didelę sumą, jums pradės rodytis, jog tokių gerų satymų atsiranda daug daugiau. Tada tiesiog jūs smarkiai padidinsite savo eilinį statymą ir tuo pačiu bankroto galimybę. Išlaikydami statymų sumas vienodas ir proporcingas visam kapitalui (3% - 5%), bankroto riziką sumažinsite iki minimumo. Jums rinktis.

Bendrovių ir koeficientų pasirinkimas - 30%.

Ilgame laikotarpyje (daugiau nei 1000 statymų) pajusite gerų lažybų bendrovių naudą. Paimkime pavyzdį iš Topsport ir PinnacleSports.

Topsport bendrovėje už 50/50 (daugiau/mažiau, pranašumas) statymą jūs gausite koeficientą 1,85, kai tuo tarpu PinnacleSports siūlo 1,95.

Statymo suma - 100 Lt. Vidutiniškai per dieną laimite tarkim 6 statymus (iš 10).

Topsport: (6*100Lt) * (1,85-1) = 510 Lt

510 Lt - 400Lt (4 pralošti statymai) = 110Lt (pelnas kas dieną)

 

Per 1000 statymų susidarys: 11 000Lt pelnas

PinnacleSports: (6*100) * (1,95-1) = 570 Lt

570 Lt - 400 Lt = 170 Lt (pelnas kas dieną)

 

Per 1000 statymų susidarys: 17 000Lt pelnas

Tai gaunasi beveik 2000 Lt per mėnesį daugiau. Manau skirtumas akivaizdus.

Informacija  - 30%.

Turite gerai atsirinkti kokius statymus statyti verta, o kuriuos ne. Trumpiau kalbant, laimėjimo tikimybė turi viršyti koeficiento išmoką. Sunkiausia dalis čia ir yra apskaičiuoti laimėjimo tikimybę. Tą galite padaryti patys, jei turite tikrai gerų žinių apie tam tikras rungtynes ir sportą. Taip pat turite skaityti nuomones internete, sekti naujienas. Jeigu radote mokamas paslaugas, galima pirkti statymus iš ekspertų, tačiau tipsterių pasirinkimas yra nelengvas darbas taip pat.

Kapitalas - 10%.

Pradžiai reiktų turėti bent 2000 litų. Nepatartina skolintis pinigų lažyboms, nes tai yra rizikingas verslas su daug nežinomųjų . Nors ir galima riziką sumažinti, vis dėl to reiktų būti atsargiems ir nerizikuoti pinigais, kurių neuždirbote. Jūsų kapitalas gali pradėti augti itin greitai ir iš 2000 Lt per metus galima padaryti 100 000 Lt. Toks yra lažybų verslas ir už prisiimtą riziką bei darbą gali būti gerai atlyginta, tačiau niekada negalima prarasti budrumo.

Tikiuosi, kad šis straipsnis atsakė į jūsų klausimą ir padėjo apsispręsti.