Mokamos Sporto Lažybų Prognozės


Mokamos prognozės - lengvi pinigai

lazybu prognozesJei jums pavyko nupirkti patikimą ir gerą mokamų prognozių servisą yra didelė tikimybė, kad pinigai į jūsų sąskaitą plauks be didelių pastangų. Jums belieka tik "budėti" ir greitai reaguoti į naujus statymų pranešimus stengiantis gauti kuo geresnį koeficientą. Padidinus kapitalą galima ieškoti ir daugiau mokamų prognozių servisų, didinti lažybų bendrovių skaičių bei kelti statymų sumas. Iš principo šis uždarbio (arba investavimo) būdas yra gana aiškus ir paprastas, kuriuo gali pasinaudoti kiekvienas. Patogu, nereikalauja daug juodo darbo ir pelninga. Viskas įmanoma ir pasiekiama, bet lygiai taip pat galite patirti didelį stresą ir "nueiti į minusą". Reikia žinoti keletą dalykų prieš pradedant. Bandysiu viską paaiškinti konkrečiai ir suprantamai, kad straipsnis būtu naudingas ir naujokams ir galbūt patyrusiems. Aš pats pradėjęs lažintis nežinojau daugybės dalykų aprašytų šiame puslapyje, tad tie kas perskaitys įgaus vertingų žinių pradžiai.

Kodėl išvis kažkas parduoda laiminčias prognozes?

Dažnam tai atrodo keista, nes jei prognozės laiminčios tai kodėl reiktų dalintis pelną su kitais? O ir pačiam juk galima užsidirbti labai daug statant dideles sumas. 

Nešnekėsiu apie tuos, kurie sukčiauja, nes jų motyvai aiškūs - apgauti kelis lengvatikius, pasiimti pelną ir apleisti tinklapį. Bet paaiškinsiu kodėl savo prognozes parduoda iš tikrųju gerai dirbantys ir laimintys tipsteriai

  1. Papildomas uždarbis. Dažnai statymų sumos negali augti "iki dangaus". Kaip taisyklė, kuo žemesnė lyga, tuo lengviau uždirbti pinigų. Statymai ant žemų lygų yra ribojami, o kartais net apskritai sunku juos pastatyti, nes ne visos lažybų bendrovės juos siūlo. Tokiems tipsteriams, kurių pelnas ribojamas pačių lažybų bendrovių, prognozių pardavimas yra puikus būdas padidinti pajamas. Jeigu vieno mėnesio prognozės kainuoja €30, tai iš 10 pirkėjų susidarys jau papildomi €300. Visiems tik nauda. 
  2. Rizikos sumažinimas. Lažybose visada išlieka tikimybė patekti į nesėkmių duobę, o dirbantys ilgą laiką neišvengiamai yra į ją patekę ne kartą. Kadangi statymų sumas reikia išlaikyti protingam lygyje, potencialų uždarbį galima padidinti tik parduodant prognozes. Dabar kalbu apie tuos atvejus, kai statymų lažybų bendrovės neriboja, bet laikantis pinigų valdymo principų negalima rizikuoti didele kapitalo dalimi. Tokiais atvejais prognozių pardavimas pačiam tipsteriui visiškai nekenkia, o tik atneša papildomą uždarbį.
  3. Galimybė turėti pastovias pajamas nešantį verslą. Yra atvejų kai pats tipsteris net nestato pinigų už savo prognozes. Aš asmeniškai nematau tame nieko labai blogo. Jei statymai geri, net nėra didelio skirtumo ar žmogus pats rizikuoja ar ne. Tuo labiau, nerizikuojant savo pinigais galima išvengti per didelio emocinio prisirišimo ir išlaikyti šaltą protą. Tikrai nenorėčiau, kad mano tipsteriai siųstų statymus jų neapgalvoję, o pasidavę blogoms emocijoms dėl paskutinių nesėkmių ir nordėdami "atsilošti". 

Kodėl derėtų pasitikėti sporto prognozių pardavėjais? 

Čia ir prasideda sudėtingesni dalykai.

Yra keletas esminių taisyklių, kurios padės atskirti sukčius nuo rimtai dirbančių tipsterių. Tokie servisai skiriasi kaip diena ir naktis, deja sukčiai dažnai sukuria patrauklesnius tinklapius ir suvilioja nepatyrusius lažybininkus gražiais pažadais. Prieš pirkdami statymus visada atkreipkite dėmesį į šiuos punktus:

  1. Trečios šalies patvirtinimas. Pats svarbiausias faktorius padedantis atskirti sukčius. Sąžiningas tipsteris visada patvirtins savo statymus pas trečią šalį, nes tai suteikia dvigubą naudą. Visų pirma, reklama, kuri reikalinga visiems tokio tipo tinklapiams. Antra, patikimumas prieš potencialius pirkėjus. Daugelis gerai dirbančių tipsterių stengiasi turėti net ne vieno, o keleto servisų pickų patvirtinimą. Nors tai ir kainuoja pinigus, bet gerai ir sąžiningai dirbant šie pinigai atsiperka su kaupu. Yra netgi ir nemokamų prognozių patvirtinimo servisų, tokių kaip BettingAdvice arba Mybigpartner, tad tuo nepasinaudoti gali tik sukčius arba... visiškais kvailys, kuris nieko neparduos. Visada prieš pirkdami pasidomėkite ar tinklapis siunčia prognozes trečiai šaliai (tips verification service). 
  2. Prognozių/narystės kaina. Nerealu yra prašyti €300-€500 už mėnesio narystę arba €50-€100 už vieną statymą. Tie, kurie prašo tokios sumos bus 99% scamas. Nors ir yra išimčių, bet eiliniai prognozių pardavėjai supranta, kad jiems bus naudingiau parduoti 10 narysčių po €30 ir suburti ratą lojalių klientų, nei atlikti vienkartinį pardavimą už €300, tad kaina turi būti prieinama. Tuo tarpu sukčiaujantys servisai žino, kad jei daug žmonių pirks jų prognozes, jiems bus sunkiau klastoti rezultatus nesukeliant visuotinio nepasitenkinimo. Taip pat, pakanka apgauti keletą pirkėjų ir puslapis atsipirks. O jiems ir klientus suvilioti lengviau, nes statymų istorija tiesiog "žaliuoja". Padori kaina, kurios gali prašyti sąžiningi tipsteriai yra €10 - €120 už mėnesį.
  3. Tinklapio turinys. Nesusiviliokite pigiais triukais ir pažadais. Sukčių tinklapiai tiesiog "rėkia" ir bando visomis priemonėmis iš jūsų išvilioti pinigus. Įvairūs logotipai skelbiantys "100% customer satisfaction" arba "100% moneyback guarantee" visiškai nieko nereiškia. Padėkos laiškai, kuriuos neva siunčia pirkėjai ir dėkoja už sukrautus turtus, pačio pardavėjo sukurta istorija kaip jis turi daug informacijos šaltinių ir kaip puikiai sugeba juos panaudoti lažybose bei kitos detalės gali atskleisti tikruosius ketinimus. Tačiau, solidus ir santūrus tinklapis dar taip pat nėra garantija, jog viskas yra sąžininga.
  4. Statymų istorija. Kai statymų istorijoje yra 80%-90% pickų laimėtų, tai jau ženklas, kad kažkas negerai. Nesakau, kad tą pasiekti neįmanoma sąžiningiems tipsteriams, tačiau ilgame laikotarpyje tą padaryti galima tik jei labai labai sekasi. Jei atrodo per gerai, kad būtų tiesa tai ko gero taip ir yra. Tokiais tipsteriais siūlau pasidomėti nuosekliau prieš perkant.

Laikydamiesi šių patarimų tikrai išvengsite sukčių, tačiau dar nereiškia, kad nupirksite išties gerai ir pelningai dirbantį servisą. 

Iš patirties žinau, kad geriausi tipsteriai yra tie, kurie dirba siauroje srityje ir ne pačiose aukščiausiose lygose. Patariu nesirinkti NBA ar kitų amerikietškų sportų tipsterių. Geriau žemesnės lygos, kurios nesulaukia itin daug dėmesio iš viso pasaulio lošėjų. Būtų gerai, jei tipsteris prie prognozių pateiktų ir aprašymą bei argumentus, nors tą daro nedaugelis. 

Rekomenduojami tipsteriai

(atnaujinta: 2014.08.12)

Nesu skūpas, tad pasidalinsiu keletu šiuo metu gerai dirbančių tipsterių "adresais" :)

InsiderBetting - geras futbolo specialistas. Vengia labai populiarių lygų, tad ne visada lengva gauti statymus, perkant jo pickus būtina turėti sąskaitą Sbobet ir 188bet lažybų bendrovėse. Kaina mėnesiui - €29.

Betrush - patikrintų lažybų ekspertų rinktinė. Tinklapio administratoriaus požiūris į lažybas labai rimtas ir profesionalus, tad nors gali pasitaikyti laikinų nesėkmių, bet ilgalaikis pelnas labai tikėtinas. Statymai imami tik iš 3 gerą reputaciją turincių lažybų bendrovių (PinnacleSports, Sbobet ir 188bet), o tipsterių komanda visada atnaujinama užsirekomendavusiais talentais iš nemokamų statymų sekcijos. Kaina mėnesiui - €30.

RakasBets - patyręs krepšinio ekspertas, turintis labai gerą supratimą apie savo sritį. Dirbantis jau ilgą laiką ir tikiuosi dar ilgai dirbs. Kaina mėnėsiui - €99.

BrainBets - taip pat Mybigpartner.com platformoje dirbantis futbolo tipsteris. Statymus dažniausiai ima tik iš labai nepopuliarių lygų, kuriose bukmekeriai klysta sudarydami koeficientus. Labai geras pataikymo procentas, aukštas yield. Perkant šio tipsterio statymus, turėkite sąskaitą Bet365 bendrovėje ir labai tikėtina, kad užsidirbsite vieną kitą tūkstantį litų (priklausomai nuo statymų sumų aišku ir kiek laiko bendrovė nelimituos jūsų sąskaitos). Kaina mėnesiui - €60. 

Turėdami tokį servisų paketą ir sąskaitas gerose lažybų bendrovėse galite gerokai padidinti savo lažybų kapitalą per keletą mėnesių. 

Tačiau, yra ir liūdnų istorijų. Viena iš tokių - www.oddspunter.com (anksčiau vadinosi hotpunters.com).

Tipsteris uždirbęs man ne vieną dešimtį tūkstančių litų ir buvęs vienas iš patikimiausių staiga pradėjo visiškai "nebepataikyti" ir krito į gilią duobę, kas puikiai matosi iš statistikos puslapio. Nuostolis buvo tikrai didelis ir teko mesti jo statymus dar likus keletui mėnesių iki veiklos nutraukimo. Kodėl taip pradėjo nesisekti buvo sunku paaiškinti ir pačiam tipsteriui, bet kad ir kaip jis stengėsi išlaikyti optimistišką nuotaiką, vis dėl to savo prognozių siuntimą nutraukė po eilinio pralošto statymo.

Taip gali nutikti bet kada ir bet kuriam, tad svarbu neprarasti budrumo ir visada domėtis įvykiais bei laikytis gero pinigų valdymo

Paprasčiausas Būdas Laimėti Daugiau

 

Lažybų Pagrindai

 

betfair įvykio informacija

Kaip Skaityti Įvykio Informaciją Betfair?

betfair įmoka

Betfair Sąskaitos Papildymas