Paprasčiausias Būdas Laimėti Daugiau


Kaip laimėti daugiauTikėtis ilgalaikio pelno galima tik pilnai išnaudojant tai, ką jums siūlo rinka. Ne visiems lažybininkams pavyksta gerai apskaičiuoti įvykių tikimybes ir prognozuoti laimėtoją, vieniems trūksta žinių, kitiems noro analizuoti rungtynes, bet yra vienas dalykas, kuris žymiai padidins jūsų pelną. Šis patarimas yra pagrįstas tik sausa matematika. Paprasta, bet genialu.

 Išsirinkus statymą, labai svarbu gauti gerą koeficientą. Kokį koeficientą gausite priklausys nuo jūsų bendrovės pasirinkimo. 

Pažiūrėkime į Topsport lažybų bendrovės koeficientus. 

Pavyzdys Topsport

Galimų baigčių - 3. Nei vienas koeficientas neviršija 3,00, o du iš jų siekia tik 1,85. Tokius statymus galite statyti tik tada, kai gerai žinote, jog laimėsite. Kitu atveju, rizikuoti tikrai neverta. Kodėl? Nes tokius koeficientus Topsport bukmekeriai siūlo tik norėdami pasinaudoti lošėjų neapdairumu.

Internetinėse lažybose įprasta bendrovių pelno marža yra 3%-10% priklausomai nuo įvykio. Šių Topsport pasiūlytų įvykių pelno marža yra 29.29% !!!

Kaip apskaičiavom?

100 Lt/1,85 = 54,05 Lt (x2)

100 Lt/3 = 33,33 Lt

Norėdami po statymo gauti 100 Lt (pradinis statymas + išlošimas) jūs turėsite rizikuoti 54.05 Lt + 54.05 Lt + 33.33 Lt = 141.43 Lt. 

(41.43/141.43) * 100%  = 29.29%

Akivaizdu, kad tai yra visiškas pasišaipymas iš klientų vidury dienos. Šis pavyzdys tik iš Topsport bendrovės, tačiau tą patį daro ir Orakulas. Jei jūs atliekate tokius statymus šiose lažybų bendrovėse, nesistebėkite, kad negalite laimėti.

Padidinkit savo lažybų pelną 

Jeigu pelno neturite, galite išlipti iš minuso, o jei turite, jį padidinsit. Kaip? Jums reikia geresnių koeficientų! Negana gerai nuspėti įvykio nugalėtoją, net tai ir padarę, jūs sunkiai apeisite didelę pelno maržą ilgame laikotarpyje. Matematika vis dar bus prieš jus. O skaičiai lažybose yra viskas. 

Nesakau, kad visiškai reiktų atsisakyti kai kurių lažybų bendrovių, jos kartas nuo karto pasiūlo gerų koeficientų per klaidą ir tuo galima puikiai pasinaudoti. Tačiau, kodėl imti 1.85, kai galima gauti 1.95? Arba kam rizikuoti savo uždirbtais pinigais su koeficientu 3.85,..

Pavyzdys iš Topsport:

Pavyzdys Topsport  

 ..kai už tą pačią baigtį galite gauti 4.18..?

Pavyzdys iš PinnacleSports:

Pavyzdys PinnacleSports

Dar kyla klausimų kaip laimėti daugiau? Juk net nuo tokio mažo koeficientų skirtumo kaip 1.90 ir 2.00, per 6 mėnesius susidarys maždaug 3000 Lt suma (statant kas dieną 5 statymus po 50 Lt), gal jums tik tiek trūksta, kad padengtumėte visus savo nuostolius? Dažniausiai koeficientų skirtumas būna daugiau nei 0.10, tad ir pelno skirtumas bus gerokai didesnis nei pavyzdyje. 

Aukščiausius koeficientus siūlančios lažybų bendrovės

Taigi, kokias lažybų bendroves naudoti, norint visada gauti geriausius koeficientus? Kuo daugiau, tuo geriau. Bet, jūsų kaip ir mano kapitalas nėra begalinis, tad tenka atsirinkti kur laikyti pinigus verta, o kur ne. Pateiksiu jum sąrašą bendrovių, kuriose pinigai tikrai nebus įšaldyti ir visada turėsite galimybę atlitki statymą su labai geru koeficientu.

1.PinnacleSports

Nėra abejonės, kad PinnacleSports siūlo geriausius koeficientus visoje lažybų rinkoje. Ypač tinka tiems, kas mėgsta statyti už prasčiau vertinamą dalyvį ir išnaudoti itin didelius koeficientus, tačiau ir už favoritus PinnacleSports siūlo gerus koeficientus. Labai platus lygų pasirinkimas. Dažnai pelno marža siekia tik 3% - 2%. Ši bendrovė niekada neribos jūsų statymų, nepriklausomai nuo to ar laimite, ar pralošiate. PinnacleSports nesiūlo registracijos premijos tik todėl, kad yra orientuota į profesionalius lošėjus (tačiau visiškai tinkama ir pradedantiesiems, minimalus statymas €1). 

2. Betfair

Sąskaita didžiausioje pasaulyje lažybų biržoje reikalinga ne tik, kad galėtumėte prekiauti, neretai Betfair gausite labai gerus koeficientus už vieną ar kitą įvykį. Galėsite veikti kaip bukmekeris ir siūlyti savo koeficientus. Norėdami išbandyti Betfair, nepamirškite pasiimti €20 nemokamą statymą

3. 188bet

Lažybų bendrovė veikianti panašiu principu kaip ir PinnacleSports. Laimėtojai čia yra laukiami, o pelno marža nedidelė. Tarp lietuvių ši bendrovė nėra populiari, tačiau pagal koeficientus ir įvykių pasiūlą jie yra vieni geriausių pasaulyje. Netruks ilgai, kol ir lietuviai atras šios bendrovės privalumus. 

4. Bet365

Jungtinėje Karalystėje registruota lažybų bendrovė. Galėsite atlitki statymus net ant pačių egzotiškiausių lygų. Ši bendrovė netgi siūlo Lietuvos Studentų Krepšinio Lygos (LSKL) lažybas gyvai!!! Mane kartais net stebina šios bendrovės įvykių pasiūlos įvairovė. Neretai būtent čia rasite ir aukčiausią koeficientą už jus dominantį įvykį. 

5. Expekt

Dažnai siūlo gerus koeficientus futbolo, teniso, krepšinio lažybose. Nors tai ir ne PinnacleSports, bet lažybininko arsenale tiesiog privaloma lažybų bendrovė.

Turėdami sąskaitas šiose 5 bendrovėse ir nuosekliai laikydamiesi gero pinigų valdymo, galėsite efektyviai išnaudoti pinigus ir maksimizuoti iš lažybų gaunamą pelną. Jeigu to nepadarėte iki šiol, tai būtų pats laikas nustoti švaistyti pinigus. Rezultatus pamatysite gan greitai.