Kokiose krepšinio lygose įprastai lažinasi lietuviai?


Lietuvoje sporto šaka numeris vienas yra krepšinis, turbūt nenuostabu, kad būtent šioje sporto šakoje lietuviai įprastai atlieka ir daugiausiai sporto lažybų statymų. Būtent ta proga šiame tekste kiek plačiau pakalbėsime apie tai, kokiose konkrečiai lygose lažintis mėgsta lietuviai. Statymai nėra nemokami kazino sukimai be depozito, todėl lietuviai tai renkasi itin atsakingai.

Įvairūs Lietuvos čempionatai

Lietuviai labai dažnai atlieka statymus Lietuvos krepšinio lygoje, tai turbūt nėra nuostabu, kadangi turime geriausią galimybę sekti vietines pirmenybes. Geriausiai žinome komandų formas, kokie žaidėjai yra susitraumavę ir kitus dalykus.

Taip pat dėmesio susilaukia ir žemesnės lygos – tokios kaip Nacionalinė krepšinio lyga ar Regioninė krepšinio lyga. Tiesa, pastarųjų pasiūla dažniausiai būna mažesnė, čia statymų sumos negali būti didelės. Tačiau žmonėms, kurie stato tik dėl savo malonumo tai nėra didelė problema.

Eurolyga ir „Žalgiris“


Kalbant apie tarptautinius klubinio krepšinio turnyrus, lygių neturi Kauno „Žalgiris“ ir Eurolyga. Būtent už daugkartinius Lietuvos čempionus žmonės stato bene daugiausiai, bet kitų komandų rungtynės taip pat susilaukia daugybės statymų, o jų kiekiai dažniausiai išauga tuomet, kai vyksta lemiama sezono stadija – finalinio ketverto turnyras.

Už „Žalgirį“ lietuviai nemėgsta ir ilgalaikių statymų. Tokių kaip – komanda pateks į ketvirtfinalį ir panašiai.

Nacionalinė krepšinio asociacija


Žinoma, kaip gi be Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA), tiesa? Faktas, kad šios lygos nepaminėti tiesiog negalėjome ir čia statymų tikrai netrūksta. Lietuviams nei kiek nekliūna ir faktas, kad rungtynės vyksta naktimis.

Išties NBA pasiūla būna bene didžiausia pasaulyje. Čia rasite šimtus skirtingų statymų už vienas rungtynes, o tai daugumai žmonių tikrai palieka įspūdį.

Rinktinių turnyrai


Būtina paminėti ir rinktinių turnyrus. Kai žaidžia Lietuvos rinktinė tuomet pastatyti dažnai sumano net ir tie žmonės, kurie įprastai tokiais dalykais neužsiima. Rinktinė žaidžia praktiškai kiekvieną vasarą (tiesa, paskutiniu metu ši tendencija truputį apmažėjo).

Štai dabar jau visai ant nosies Europos krepšinio čempionatas. Jau dabar yra neabejojama, kad daugybė žmonių atliks statymus tarp kurių netrūks ir patriotinių – tokių kaip Lietuvos rinktinė laimės medalį ar Jonas Valančiūnas bus išrinktas naudingiausiu čempionato žaidėju.