Tarpininkavimo Mokestis ir Taškai


Kas yra Betfair komisiniai ir kaip jie skaičiuojami?

betfair taškai ir mokesčiaiKiekvieną kart, kai lažinatės Betfair biržoje ir laimite, nuo jūsų laimėtos sumos yra nuskaičiuojamas tarpininkavimo mokestis (commission). Dažniausiai šis mokestis yra 5% (nuo Sausio 30 d. 2014, klientams iš Lietuvos bus taikomas 6,5% mokestis) ir yra skaičiuojamas nuo kiekvieno marketo atskirai.

 
 
 
Geriausia turbūt būtų parodyti pavyzdį:
Rungtynės Manchester United – Liverpool.
Už Mančesterio klubą koeficientas yra lygiai 2.
Statote €300, Man Utd laimi, jūs laimite €300 iš šio marketo. Koks jūsų realus pelnas? Skaičiuojame:
 
€300 * 5% = €15 (commission)
€300 – €15 = €285 (jūsų laimėjimas)
 
Tai yra pats paprasčiausias skaičiavimas. Tačiau, yra galimybė mokėti mažesnį mokestį. Aktyvūs biržos dalyviai gali gauti net 60% nuolaidą. Kokią nuolaidą gausite priklauso nuo surinktų Betfair Points (Betfair taškai).
Taškus uždirbate atlikdami statymus. Už kiekvieną €0,10 sumokėtų (mokėtinų) mokesčių gaunate 1 tašką. Nesvarbu ar laimėjote ar ne, taškus vis tiek gaunate, nes jie duodami ir už sumokėtus ir mokėtinus (5% nuo praloštos jūsų sumos, kurią kažkas laimėjo) mokesčius.
 
Lentelėje matote kokią nuolaidą gaunate už surinktus taškus.

betfair taskai

Kad palaikyti žaidėjų aktyvumą, Betfair kiekvieną sekmadieno vidurnakti (GMT laiku) iš jūsų sukauptų taškų balanso išminusuoja 15%. Tai vadinama Weekly Decay. Perskaičiavus taškus yra ir pakoreguojamas jūsų nuolaidos dydis. Jei staiga uždirbate daug taškų, jums nereikia laukti sekmadienio, nuolaida pakyla automatiškai. Taigi, jei prieš tai pateiktame pavyzdyje (be Betfair nuolaidos) jūsų pelnas buvo €285, paskaičiuokime koks jis būtų su 40% Betfair nuolaida. Skaičiavimas:

€300 – jūsų laimėjimas

5% – Betfair tarpininkavimo mokestis

40%  - jūsų nuolaida

€300 * (5% * (1-40%) = €9 (commission)

€300 – €9 = €291 (jūsų laimėjimas)

Uždirbate apie 90 Betfair Points. 

Kai prekiaujate, atliekate back ir lay statymus tame pačiame markete, komisiniai skaičiuojami tik nuo bendro pelno, o ne nuo kiekvieno statymo atskirai. 

betfair prekyba

Šiame pavyzdyje, aš sumoku komisinius tik nuo €34 (jei kažkuri komanda laimi) arba nuo €33,20 (jei lygiosios).

Atsiminkite, Betfair nėra paprastas bukmekeris, tad komisiniai yra jų pagrindinis uždarbis. Tačiau, net ir sumokant komisinius gaunate didesnę vertę statydami Betfair biržoje, nei paprastoje lažybų bendrovėje

Aplankyti Betfair

betfair saskaitos atsidarymas

Kaip atsidaryti Betfair sąskaitą?

betfair įmokos ir išmokos

Betfair sąskaitos papildymas

betfair privalumai

Kam jums reikalingas Betfair?

betfair prekybos patarimai

10 Betfair prekybos patarimų