Futbolo Lygiosios


Naudokite šią strategiją tik jei turite futbolo žinių

betfair strategijaTai, ko gero, pati populiariausia Betfair futbolo prekeivių strategija. Strategijos esmė – statyti, kad nebus lygiųjų. Vienintelis rezultatas, kuris jums bus nuostolingas, tai 0-0. Taigi, turite pasirinkti rezultatyvias rungtynes. Jei tai sugebėsite padaryti pakankamai dažnai, ši strategija jums atneš pelną.

 

 Pritaikymas: Peržiūrėkite dienos futbolo pasiūlą. Pritaikę savo žinias išsirinkite rungtynes, kuriose žaidžia apylygiai varžovai ir kur turėtų būti pelnytas bent vienas įvartis. Tai yra labai svarbu, nes jei vienas iš varžovų gerokai stipresnis, gali nepavykti pasipelnyti. Tačiau dar blogiau, jei rungtynės baigsis be įvarčių.

Pirmasis žingsnis: Išsirinkit rungtynes ir layinkit lygiąsias. Koeficientas turėtų būti ne daugiau 3,80 (patartina). Aš išsirinkau Austrijos 1-osios lygos rungtynes Ried – Austria Vienna. Klubų pajėgumas vertinamas daugmaž vienodai ir esu įsitikinęs, kad bus pelnytas įvartis. Pavyzdys:

Betfair strategija: Futbolo lygiosios 1

Antrasis žingsnis: Prasidėjus rungtynėms būkite prie kompiuterio ekrano. Laukite pirmojo įvarčio. Kai pirmas įvartis pelnytas, koeficientai Betfair biržoje keičiasi. Taip atsitiko ir su mano pasirinktomis rungtynėmis. Pirmasis įvartis pelnytas jau 14 minutę.

Betfair strategija: Futbolo lygiosios 1

Po įvarčio už lygiąsias koeficientas pakilęs ir jau galiu uždaryti savo statymą. Backinam lygiąsias su koeficientu 4,00. Pavyzdys:

Betfair strategija: Futbolo lygiosios 1

Mano pelnas jau užtikrintas, bet kuriuo atveju. Jei kažkuris klubas laimės pelnas bus 13€, jei lygiosios – 11€. Ši Betfair strategija yra gana pelninga, jei sugebate išsirinkti tokias rungtynes, kur bus įvartis.

Pastebėjimai:  Kuo pirmasis įvartis bus pelnytas vėliau, tuo didesnį koeficientą gausite už lygiąsias, tuo didesnis pelnas (bet ir daugiau nervų sugadina).

Jeigu vienas iš klubų bus gerokai stipresnis ir pirmasis praleis įvartį, už lygiąsias koeficientas gali ir nepakilti, netgi nukristi (Svarbu pasirinkti vienodo pajėgumo klubus!). Tai yra dėl to, kad visi tikisi iš favoritų atsakomojo įvarčio. Jeigu taip atsitiko, galite luktelėti, koeficientas gali pakilti truputį vėliau. Bet yra rizika belaukiant sulaukti ir atsakomojo įvarčio, tada vėl viskas iš naujo. Mano pasirinktose rungtynėse atsakomasis įvartis buvo pelnytas jau po 2 minučių.

Betfair strategija: Futbolo lygiosios 1

Kadangi teisingai pasirinkau komandas ir laikiausi strategijos taisyklių, spėjau “uždaryti” statymą sėkmingai.

Patarimai: 

Betfair Jei jau pasirinkote rungtynes ir layinot lygiąsias, būkite tikras, kad galėsite sėdėti prie kompiuterio rungtynių metu. Labai svarbu sulaukus pirmojo įvarčio veikti greitai.

Betfair Nestatykite aklai. Privalote turėti rimtų argumentų pasirinkdami rungtynes. Kaip ir minėjau, ieškokite rezultatyvių ir daug atakuojančių komandų.

Betfair Nesirinkite didelio koeficiento prieš rungtynes. Layinkit tik koeficientus iki 3,8, vėliau bus lengviau “uždaryti” statymą. Tuo labiau, jei renkatės vienodo pajėgumo klubus, koeficientas už lygiąsias ir nebus didelis (pasiskirstys daugmaž vienodi koeficientai už visas baigtis).

Betfair Jei įmanoma, stebėkite rungtynes gyvai. Turėsite geresnį pojūtį kada gali būti pelnytas įvartis, o gal kartais geriau tiesiog truputį palaukti, nes žaidimas vyksta tik viduryje aikštės.

Ši Betfair prekybos strategija yra gana paprasta ir nesunkiai pritaikoma. Jei domitės futbolu ir pasitikite savo žiniomis galite nesunkiai užsidirbti papildomų pinigų.

Aplankyti Betfair

betfair saskaitos atsidarymas

Kaip atsidaryti Betfair sąskaitą?

betfair įmokos ir išmokos

Betfair sąskaitos papildymas

betfair privalumai

Kam jums reikalingas Betfair?

betfair prekybos patarimai

10 Betfair prekybos patarimų