Kaip Skaityti Įvykio Informaciją


Techniniai duomenys apie įvykio koeficientus

betfair įvykio informacijaNaudokite šį įrankį, kad susidarytumėte geresnį vaizdą apie koeficientus ir pinigų judėjimo kryptį. Gera techninė įvykio analizė gali daug pasakyti apie biržos dalyvių nuomones ir veiksmus.

 

Norėdami atsidaryti įvykio informacinį langą spauskite ant grafiko ikonėles prieš pat dalyvio pavardę/pavadinimą.

betfair

Naujai atsidariusiame lange matysite koeficientų judėjimo grafiką, priimtų statymų (matched) sumas, koeficientus ir laukiamų statymų (unmatched) sumas bei koeficientus.  Pradėkime nuo grafiko.

betfair

Betting on - aš atidariau Mardy Fish langą iš prieš rodyto pavyzdžio. Šioje skiltyje galite pasirinkti bet kurį kitą dalyvį. 

Total matched on this event - ši skiltis parodo kiek iš viso pinigų yra priimta šiame įvykyje, įskaitant visus dalyvius. 

Betting summary - Volume - priimti pinigai už būtent šį dalyvį (šiame pavyzdyje M. Fish). Kaip matot favoritas yra populiaresnis prekyboje ir lažybose (iš bendros €109 911 sumos už favoritą pastatyta  €97 091). Tai normali situacija Betfair biržoje.

Last price matched - koeficientas, kuriuo buvo atliktas paskutinis statymas. Dabartinė įvykio kaina.

The graph parodo nuo kokio koeficiento prasidėjo prekyba ir kaip jis keitėsi iki dabartinio taško. Tai gali būti puikus įrankis prognozuojant tolimesnį koeficientų judėjimą, tačiau turite mokėti pritaikyti techninę grafiko analizę, nustatyti trendą,  palaikymo ir pasipriešinimo lygius. Techninė analizė labiau pritaikoma arklių lenktynėse, nei kituose sporto įvykiuose. 

Volume stulepeliai parodo kiek pinigų buvo priimta už tam tikrą koeficientą. Aukštas volume atskleidžia populiarią kainą, kuri ilgiau užsilaiko biržoje.

LIVE lažybose galite stebėti kaip aktyvumas greitia išauga ant pirmaujančio dalyvio. Taip yra todėl, kad žmonės linkę layinti mažesnį koeficientą.

Lentelė dešinėje suteikia informaciją apie tikslias kainas ir sumas.

betfair ivykio informacija

Šią letnelę "skaityti" yra labai paprasta. To back ir To lay stulpeliuose esančios sumos rodo kiek pinigų šiuo metu galima statyti už šį dalyvį tam tikra kainą.

Traded stulpelyje esančios reikšmės parodo kiek pinigų jau yra priimta už tam tikrą koeficientą (kainą).

Koeficientai ir kainos yra tas pats, tačiau šios sąvokos turi atvirkštinę proporciją. Jei koeficientas yra žemas, tai sakome, kad kaina aukšta ir atvirkščiai. Daugiau apie tai - lažybos ar prekyba.

Kaip panaudoti šiuos duomenis?

Kaip matote lentelėje, didžiausia sumą yra to back stulpelyje ties koeficientu 1.57 (€2,728). Tai reiškia, kad prekeiviai yra linkę layinti šia baigtį. Atsižvelgiant į pinigų srauto (weight of money) principus, koeficientas turėtų judėti aukštyn. Kodėl? Todėl, kad daugiau pinigų eina prieš M. Fish. Žmonės nori layint už dabartinę kainą (ir šalia) didesnius pinigus nei backinti

Jei bandant išsireikšti paprasčiau, tai pardavėjų yra daugiau nei pirkėjų (bent jau šiuo metu ir už šią kainą).

Kitas būdas panaudoti šiuos duomenis yra pritaikant techninę grafikų analizę. Kaip jau minėjau prieš tai, ši strategija taikoma tik arklių lenktynėse, kur prekyba yra panašesnė į skaičių žaidimą.

Aplankyti Betfair

betfair registracija

Betfair sąskaitos atsidarymas

betfair book percentage

Book percentage skaičiavimas

 betfair premija

Gauk Betfair nemokamą statymą

betfair įmoka

Betfair sąskaitos papildymas