Kada Statyti už Futbolo Lygiąsias


Lažybų strategija futbolo lygiosiosJei paimtume visų futbolo lygų statistiką tai pastebėsime, kad lygiosios vidutiniškai įvyksta 28%-30% iš visų rungtynių. Dažniausiai rungtynės baigiasi šieimininkų pergale (apie 50%) ir likę procentai atitenka svečių pergalei. Iš lažybininko požiūro sunkiausiai prognozuoti yra būtent lygiąsias, nes tiesiog nėra rimtų argumentų šiai baigčiai. Dažnai tai panašu tik į nuojautą ar spėjimą. Visi yra linkę palaikyti kažkurią pusę, o lygiosios dažnai ignoruojamos. 

Verta priminti, kad koeficientas už lygiąsias dažnai siekia 3.50, o kartais ir daugiau, priklausomai nuo varžovų. Statymų už lygiąsias strategija gali jums atnešti daug pelno ir mano požiūriu tai yra kur kas vertingesnis statymas nei už favoritą. Gal dėl to, kad pats esu nemažai pasipelnęs statydamas už lygiąsias. Tačiau, taip mastyti verčia ir tas faktas, kad statymai už favoritą dažnai susilaukia daug dėmesio ir koeficientas neretai yra per mažas.

Kaip atsirinkti rungtynes, kuriose verta statyti už lygiasas? Pateiksiu jums keletą punktų, kurie padės padidinti jūsų šansus ir dažniau pataikyti pasirinkus šią nepopuliarią baigtį.

  1. Ieškokite nerezultatyvių komandų. Kuo mažiau įvarčių, tuo mažiau įmanomų finalinių rezultatų (0-0, 0-1, 1-0, 1-1, 2-0, 0-2). Mažiau nei 2,5 įvarčio ir lygiai trečdalis (33,3%) rezultatų jums atneša pelną.
  2. Gera klubų gynyba. Punktas panašus į pirmajį, nes susijęs su mažo rezultatyvumo rungtynėmis. Tačiau ne visi silpnai puolantys, moka gerai gintis. Kai žaidžia gynybinio stiliaus klubai, lygiųjų tikimybė smarkiai padidėja, nes šis rezultatas dažnai yra saugus abejoms pusėms ir gale nepamatysime desperatiškų bandymų įmušti įvartį, o dar atsargesnį žaidimą, norint išsaugoti esamą padėtį.
  3. Rungtynių svarba. Svarbiose rungtynėse (jeigu jos nėra atsakomosios, kai vienam klubui reikia įvarčių) dažnai pamatysime atsargų žaidimą. Gali būti, kad komandos bandys pasiekti įvartį pradžioje, kai dar galima surizikuoti ir nepasisekus bus laiko pataisyti padėtį, bet artėjant finaliniam švilpukui vis labiau susitaikys su lygiosiomis.
  4. Raskite rungtynes, kuriose abu klubus teinkina lygiosios. Dažnai tokių situacijų pasitaiko sezono pabaigoje, kai iškovoti ar prarasti taškai nekeičia situacijos. 

Tačiau, geriausias patarimas yra išsirinkti tas komandas, kurios itin dažnai sužaidžia lygiosiomis. Tai reiškia, kad šiems klubams tinka toks rezultatas ir jų žaidimo stilius yra labai palankus mūsų strategijai. Tai kodėl turėtumėte plaukti prieš srovę? Jei gerai atsirinksite, galite pasidaryti nemažai papildomų pinigų. Bendrovės sureitinguotos pagal koeficientų kokybę už futbolo lygiąsias.

1. PinncelSports

2. Betfair

3. 188bet

4. Bet365

Didžiausias pelnas bus jei visada gausite aukščiausius koeficientus.