Garantuoto Pelno Statymai


Investicija į lažybas be rizikos

garantuoti lazybu statymaiDar vadinami arbitražu arba "šakutėmis". Nežinantiems trumpai paaiškinsiu kas tai yra. Tai tokia situacija, kai atlikę statymus už visas įmanomas įvykio baigtis skirtingose bendrovėse vistiek pabaigoje liksite pliuse. Šie statymai yra be rizikos, bet ir pelnas dažniausiai labai mažas - iki 5%. Be to, uždarbis iš "šakučių" yra ribotas dėl lažybų bendrovių statymų limitų. Tuo labiau, daugelis bendrovių nemėgsta tokių uždarbiautojų, tad neretai uždeda ir labai mažus limitus.

Kodėl atsiranda arbitražai?

1) Konkurencija tarp internetinių lažybų bendrovių (bukmekerių) šiuo metu yra labai didelė. Klientai viliojami visais įmanomais būdais - nemokamais statymais, premijomis, ypatinga lažybų pasiūla ir pačiomis įvairiausiomis bei keisčiausiomis akcijomis.

Vis dėl to, ne premijos ir ne akcijos yra pagrindinis koziris, o aukšti koeficientai. Juk tikrai ne visos bendrovės gali išlaikyti tokį koeficientų lygį kaip PinnacleSports, nes tiesiog liktų be pelno. Neišeina pasiūlyti ir mažesnių koeficientų nei konkurentai, nes niekas nesiregistruos ir nesilažins. Taigi, kaip rasti aukso vidurį ir pritraukti lošėją?

Dažnas bukmekerių triukas yra vadinama loss leader strategija. Šį metodą nuosekliai naudoja dideli prekybos centrai norėdami padidinti pardavimus. Jie pasiūlo tam tikrą prekę už labai žemą kainą (mažesnę už savikainą) šitaip pritraukdami pirkėjus. Žmogus atėjęs į parduotuvę būtent šios prekės, tikėtina, kad nusipirks ir kažką daugiau, kas atneš didelį pelną prekybos centrui. Jei pirksite tik loss leader prekes, jūs prekybos centrui būsite nuostolingas klientas. :)

Taip pat yra ir su lažybų bendrovėmis, tačiau jos nesiūlo pigių prekių, jų loss leader yra aukšti koeficientai. Lošėjas pamatęs aukščiausią koeficientą užsiregistruos, įsidės pinigų ir atlikęs būtent šį statymą taps bendrovės klientu. Tai yra viena iš priežasčių kodėl lažybų rinkoje atsiranda garantuoto pelno statymai.

Aukščiausius futbolo koeficientus rinkoje galite pasitikrinti: http://www.futbolas91.com/koeficientai_greitai

2) Kitas būdas yra natūralus ir labai suprantamas. Juk ne visi spėja suvienodinti koeficientų. Lažybų rinkoje įvyksta daug pasikeitimų ir kai kurios bendrovės negali žengti koja kojon su naujausiais koeficientų pasikeitimais. Kai vienoje bendrovėje koeficientai kyla, o kitoje stovi vietoje, ateina toks taškas, kai pastačius už visas baigtis liksite garantuotam pliuse.

Štai tokie yra 2 "šakučių" atsiradimo būdai. Vienas tyčinis, kitas atsitiktinis.

Kaip pradėti uždarbiauti iš arbitražo?

Pirmiausia tam reikalui reikia turėti pinigų. Galite pradėti nuo kiek tik norite, bet patys suprantate, kad kuo didesnis kapitalas tuo lengviau.

Pateikiu sarašą lažybų bendrovių, kurios neskubės uždėti limitų ir kuriose neretai pasitaiko arbitražo situacijų.

Bet365

PinnacleSports

Betfair (lažybų birža)

Gamebookers

188bet

Expekt

Kurias iš šių bendrovių pasirinksite yra tik jūsų reikalas, tačiau kuo daugiau sąskaitų - tuo daugiau galimybių atlikti arbitražą. Pavyzdžiui šiuo metu, RebelBetting (pasiimiau trialą už €9) programa rodo 26 įmanomas garantuoto pelno galimybes. Pelnas nuo vieno arbitražo - nuo 0.5% iki 2.6%. Teoriškai galima uždirbti labai daug jei visais pasinaudosite, bet realybėje to padaryti neišeis dėl riboto kapitalo ir laiko trūkumo (daugelis arbitražų trunka keletą minučių).

{Gallery dir='Arbitrazo-programa' template='Lightbox'}

Patiems stebėti visą rinka bus neįmanoma, tad galima naudotis nemokamais tinklapiais, kurie parodo kur yra arbitražo galimybė. Tačiau, patys žinote, kad nemokami dalykai dažniausiai naudos neatneša. Jų arbitražai dažnai vėluoja ir labai retai kada pavyks pelningai pasinaudoti. Jei norite bandyti kažką užsidirbti patogiausia yra naudoti RebelBetting programą (trialas savaitei už €9).

Kiek galima uždirbti?

Atvirai kalbant, praktikoje užsidirbti iš šakučių yra gana sudėtinga. Pagrinde dėl šių priežasčių:

  • Atlikus pirmą statymą, kitoje bendrovėje pasikeičia koeficientai ir arbitražo nebelieka;
  • Lažybų bendrovių sąskaitų trūkumas;
  • Lažybų bendrovių limitai uždarbiaujantiems iš arbitražo;
  • Trumpas arbitražo "gyvavimo" laikas (reikia labai greitai reaguoti);

Pirmas punktas yra itin erzinantis. Galima sakyti atliekate pusę šakutės, o kita pusė lieka nepadengta ir tenka sutikti su mažu minusu vietoje pliuso. Negana to, dažnai kyla pagunda surizikuoti ir pasilikti statymą "ant rizikos". O gal pavyks ir bus geras pliusas? Juk niekam nesinori prisiimti minusą "lygioje vietoje". Tokie bandymai tikrai nepatiks jūsų lažybų kapitalui.

Dar blogiau yra tai, kad lažybų bendrovių automatinė stebėjimo sistema greit pakels raudoną vėliavėlę prie jūsų sąskaitos ir būsite neišvengiamai "užlimituotas". Limitų išvengsite PinnacleSports ir 188bet, bet kitos bendrovės tikrai nesitaikstys su "arberiais".

Išvada: Nesitikėkite didelio pelno iš šakučių. Galite pasidaryti porą tūkstančių litų, bet tai tik laikinas uždarbis. Plius, visada lieka galimybė ir dirbti į nuostolį dėl aukščiau paminėtų priežasčių. Efektyvus darbas su sporto arbitražu būtų tik tarp PinnacleSports, 188bet ir Betfair. Galite įtraukti ir vietinę lažybų bendrovę, jei turite galimybę nubėgti ir atlikti statymą punkte (ne internetu!). Tačiau, tokių situacijų nepasitaiko itin dažnai, tad gaišti laiką apsimoka tik tada, jei visiškai neturite ką veikti.