Triobet Apžvalga


Triobet Live

Triobet yra mūsų TOP pasirinkimas klientams iš Lietuvos.

Registracija Triobet

Paspaudę šią nuorodą jūs gausite iki 200 Lt premiją lažyboms. Jūsų pirmoji įmoka bus padvigubinta!

Registracijos procesas:

Ši bendrovė turi lietuvšką klientų aptarnavimą, tad visa reikalinga informacija bei techninė pagalba jums bus suteikta lietuvių kalba. Be to, rasite gan didelę lietuviškų lygų pasiūlą, o koeficientai dažnai būna kur kas didesni nei mūsų vietinėse bendrovėse. Įmokoms atlikti nereiks siųsti pinigų į užsienį, galite atlikti ir vietinį banko pavedimą.

Sekcijoje "Įmokos" pasirinkite "Citadel", įveskite įmokos sumą, sekite instrukcijomis, instaliuokite mokėjimų asistentą ir atlikite pavedimą per internetinę bankininkystę. Visas procesas trunka mažiau nei minutę ir pinigai jau jūsų Triobet sąskaitoje.

Taip pat galite atlikti įmoką ir bet kuriuo kitu jums patogiu metodu. Daugiau skaitykite apie mūsų rekomenduojamus mokėjimo metodus internete.

Norėdami išsiimti savo laimėjimus eikite į sekciją "Išmokos", suveskite prašomus duomenis, išmokos sumą ir per kelias darbo dienas pinigai atsidurs jūsų banko sąskaitoje.

Turėdami vieną Triobet sąskaitą galėsite naudotis visomis bendrovės paslaugų skiltimis.

Naudokite kodą TB100 ir gausite iki 500LT premiją Triobet kazino!

Jei lošite pokerį Triobet jums dovanos arba "85 LT momentinę + 30% rakeback" arba "3500LT premiją + 30%  rakeback", jums tik reikia pasirinkti!