Populiariausi lažybų statymai


Lažybų statymai – rizikingas užsiėmimas, neretai vadinamas ir „sportu“. Juk lažybų statymuose, kaip ir sporte, reikalingas šaltas protas, racionalus mąstymas ir tinkamai parinkta strategija.

Vis labiau augantis susidomėjimas lažybų statymais leido išryškėti kelioms tendencijoms, tarp kurių – populiariausi lažybų statymai. Kokios sritys labiausiai domina lietuvius šio „sporto“ mėgėjus ir kokios yra populiariausios lažybų rubrikos? Apžvelgsime šiame straipsnyje.

Sportas – lygių neturinti lažybų statymų sritis

Nesunku atspėti, kad sportas, ypatingai krepšinio bei futbolo rungtynės, Lietuvoje – ne tik laukiamiausi sporto įvykiai, bet ir pagrindinės lažybų statymų sritys.

Taip yra ne tik todėl, kad šios dvi sporto šakos – sekamiausios mūsų šalyje: jau patyrę lažybų entuziastai, gerai pažįstantys savo palaikomas komandas, jų žaidėjus bei rezultatus, neretai gali bandyti apskaičiuoti įmanomą rungtynių baigtį, jų nugalėtoją ar preliminarų kiekvienų rungtynių rezultatą.

Tiesa, lažybų bendrovė „TOP Sport“ pataria nepasikliauti vien simpatijų konkrečiai komandai faktoriumi, tačiau atkreipti dėmesį ir į tos dienos rungtynių koeficientą, ar komanda, už kurią statoma, žaidžia namuose ir ar jos sudėtis – pilno pajėgumo.

Kas laimės rungtynes?

Atsižvelgus į aukščiau minėtus faktorius, atspėti konkrečių rungtynių laimėtoją gali ir pradedantysis lažybų dalyvis. Būtent sporto statymuose populiariausia yra statyti už numanomą rungtynių nugalėtoją: nors laimimos pinigų sumos nėra didelės, tačiau besilažinantis turi net 50 % tikimybę laimėti.

Paprastas ar kombinuotas statymas?

Lažybų bendrovė „TOP Sport“ atkreipia dėmesį, kad šie statymų tipai – populiariausi tarp šio „sporto“ mėgėjų.

Tiesa, paprastasis statymas, kuomet lažybų kortelėje – tik vienas varžybų baigties spėjimas – populiarus tarp pradedančiųjų ar pirmą kartą lažybų sportą išbandančiųjų dalyvių: pasirinkus paprastąjį statymą pinigai statomi su itin maža rizika.

Štai, jau ne pirmą kartą lažybų procese dalyvaujantys entuziastai renkasi kombinuotą statymą, kurio metu pinigai statomi už 2-30 skirtingų sporto įvykių, tad ir galimas laimėjimas bus kur kas didesnis.

Populiariausiems lažybų statymams svarbus ir sezoniškumas

Kaip ir minėjome aukščiau, sportas – populiariausias lažybų statymų pasirinkimas Lietuvoje. Visgi, itin ryškią tendenciją atskleidžia sezoniškumas (sporte). Į „TOP Sport“ lažybų bendrovę  apsilanko daugiau žaidėjų, kai prasideda čempionatai ar kiti, sporto pasaulyje svarbūs, įvykiai.

Turėkite omenyje, kad laimėjimą teks dalintis su didesniu kiekiu besilažinančiųjų prasidėjus tokiem dideliams sporto renginiams kaip „Eurolygai“ ar „Champions league“.

Žirgų ir šunų lenktynės – vis labiau lažybų entuziastų mylima šaka

Statyti ir pasiimti fantastiškus laimėjimus stebint žirgų ar šunų lenktynes – šiais metais į viršų ypač šoktelėjusi lažybų statymų sritis.

Kazino žirgų ir šunų lenktynėse dalyvauti paprasta, tačiau azarto netrūksta: juk tai pakankamai nauja sritis mūsų rinkai, o lenktynių nugalėtojas dažniausiai neaiškus iki pat paskutinės sekundės. Šio tipo statymuose galima statyti pasirinktą sumą už lenktynių nugalėtoją arba pirmas dvi vietas. Jau patyrusius aistruolius sudomina ir papildomas raundas, kuris padvigubina ar net patrigubina laimėjimą.

Kortos ir lažybų žaidimai gyvai

Realiu laiku vykstantys kortų žaidimai ir statymai, anot „TOP Sport“ lažybų bendrovės, suburia nemažą šios srities gerbėjų auditoriją. Nors klasikinis pokeris niekur nesitraukia iš lyderių gretų, šios lažybų srities entuziastai vis dažniau išbando ir „War of bets“ (liet. „Karas“) kortų žaidimą.

Tai realiu laiku vykstantis kortų žaidimas, kurio metu dvi pusės (Player ir Dealer) rungiasi dėl aukštesnės vertės kortos. Žaidėjui (Player) gavus aukštesnę kortą, laimėjimas atitenka jam, o jei didesnę kortą gavo Dalintojas (Dealer), vadinasi, Žaidėjas pralaimi. Žaidimui baigiantis lygiomis (abi pusės gavo vienodos vertės kortas) pralaimi abi pusės.

Greitas ir su pakankamai nedidele rizika, šis kortų lažybų žaidimas – puikus „apšilimas“ šio internetinio „sporto“ pradedantiesiems.