SportingBet Apžvalga


Sportingbet apžvalga

Sportingbet pasižymi itin didele lažybų pasiūla ir dažnomis akcijomis klientams.

Registracija Sportingbet

Paspaudę šią nuorodą jūs gausite iki £100 nemokamų statymų lažyboms. Ši akcija galioja tik klientams iš Jungtinės Karalystės ir Airijos. 

Registracijos procesas:

Sportingbet yra viena iš pirmųjų internetinių lažybų bendrovių. 2007 metais buvo išrinkta geriausia metų Europos lažybų bendrove. Labai didelė sportų ir lygų įvairovė, nemažai iš jų galimi ir LIVE lažybose. Koeficientai yra vidutiniai, tačiau neretai pasiūlo ir geriausią įmanomą koeficientą rinkoje už tam tikrą įvykį. Kompanija kilusi iš Jungtinės Karalystės ir jos akcijomis yra prekiaujama Londono akcijų biržoje. Minimalus statymas - €1. 

Pavyzdyje įmoka buvo atliekama naudojant NETELLER. Eikite į My Account sekciją, pasirinkite Deposit, tuomet norimą įmokos metodą ir suveskite prašomus duomenis bei sumą. 

Norėdami išsiimti savo laimėjimus eikite į My account -> Withdraw, suveskite prašomus duomenis, išmokos sumą ir per kelias darbo dienas pinigai atsidurs jūsų pasirinktoje sąskaitoje. Norėdami internete siųsti ir gauti pinigus su kuo mažesniais mokesčiais naudokite mūsų rekomenduojamus mokėjimo metodus

Turėdami vieną Sportingbet sąskaitą galėsite naudotis visomis bendrovės paslaugų skiltimis.

 Lošdami kazino žaidimus Sportingbet gausite ir €50 premiją. 

Free Bet!