188bet Apžvalga


188bet apžvalga

Geriausia vieta LIVE lažybų entuziastams. 

Registracija 188bet

Paspaudę šią nuorodą jūs gausite £25 premiją lažyboms. Šis premijos pasiūlymas galioja tik Jungtinės Karalystės gyventojams. Visų kitų valstybių gyventojai nepretenduoja į premiją.

Registracijos procesas:

Nors 188bet Lietuvoje ir nėra labai populiari lažybų bendrovė, bet taip yra tik dėl to, kad lietuviai dar neatrado visų šios bendrovės privalumų. 188bet turi labai plačią LIVE lažybų pasiūlą ir vienus iš aukščiausių koefcientų rinkoje (nusileidžia tik PinnacleSports ir Betfair). Tačiau geriausias dalykas yra tai, kad 188bet niekada neriboja lošėjų statymų ir leidžia statyti gana dideles sumas. Vis dėl to, minimalus statymas tik €1, tad naujokai taip pat laukiami šioje bendrovėje. 

Norėdami atlikti įmoką spauskite Deposit užrašą, esantį virš jūsų vartotojo vardo. Jums bus atidarytas langas su visais įmanomais mokėjimo metodais. Mes rekomenduojame pasirinkti Skrill/Moneybookers arba NETELLER. Jei neturite sąskaitų šiose internetinėse pinginėse rekomenduojame jas atsidaryti. Čia galite perskaityti mūsų apžvalgas: Skrill/Moneybookers ir NETELLER.

Pavyzdys kaip atlikti įmoką per NETELLER. 

Norėdami išsiimti savo laimėjimus eikite į sekciją Withdrawal (šalia Deposit), suveskite prašomus duomenis, išmokos sumą ir per kelias darbo dienas pinigai atsidurs jūsų pageidaujamoje sąskaitoje. Skrill/Moneybookers ir NETELLER išmokos yra nemokamos.

Su 188bet sąskaita taip pat galėsite žaisti ir LIVE kazino žaidimus.