Betrush Premium Tipsteris - Batkov


tipsterisNaujausias lazybubriza.com interviu su profesionaliu tipsteriu. Šį kartą į mūsų klausimus atsako vieno rimčiausių ir pelningiausių parduodamų statymų tinklapio Betrush Premium tipsteris iš Bulgarijos - Batkov.

 

1. Kada pradėjai atlikinėti savo pirmuosius statymus lažybose? Kaip tai nutiko?

Tai įvyko maždaug 2000-aisiais metais, kiek pamenu visada buvau didelis futbolo fanas ir tiesiog natūralu, kad pabandžiau iš šio susidomėjimo užsidirbti papildomų pinigų. Pradėjau nuo mažų kombo statymų (daugiau nei viena baigtis bilietėlyje) vietiniame lažybų punkte. Beje, man tada tebuvo tik 16 metų :) 

2. Kada supratai, kad sporto lažybos gali būti verslas?

Tai nutiko, kiek pamenu 2006-2007 metais, kai atsirado vis daugiau lažybų tinklapių, bendrovių, mokamų statymų paslaugų, forumų ir t.t. Žmonės pradėjo keistis ir dalintis informacija, kad lažybos gali atnešti pelną ne tik atliekant statymus pačiam, bet ir pasidalinant juos su kitais.

3. Kokias lygas mėgsti labiausiai ir kodėl?

Dažniausiai statau Europos futbolo lygose, nes jas gerai pažįstu, tačiau kaip profesionalus tipsteris klientams pateikiu tik Bulgarijos futbolo statymus, kadangi ia mano rezultatai geriausi.

4. Ar turi naudingų ryšių, kurie tau padeda šiame versle?

Pažįstu nemažai žmonių ir mes keičiamės informacija, stengiamės padėti vienas kitam.

5. Kokia tavo nuomonė apie sutartas varžybas?

Bloga, tokių rungtynių yra jau per daug. Aš asmeniškai esu nukentėjęs nuo aiškiai sutartų draugiškų rungtynių. Geriausias pavyzdys Estija - Bulgarija, atlikau statymą under 2,25 ir išsiunčiau Betrush Premium klientams. Rungtynės baigėsi rezultatu 2-2, kuriose visi įvarčiai buvo pelnyti po netikrų 11 metrų baudinių. Vėliau UEFA pripažino, kad šios rungtynės nebuvo skaidrios ir tesiėjas prarado licenciją visam gyvenimui.

6. Ar naudoji kokius nors specialius metodus pasirenkant rungtynes? Gali jais pasidalinti?

Ne, aš tiesiog analizuoju koeficientus/tikimybes ir kai jie smarkiai prasilenkia su mano nuomone aš atlieku statymą.

7. Koks yra geriausias tavo išgyvenimas lažybose?

Ankstyvais mano lažybų metais laimėjau kombinuotą statymą su koeficientu 75. Dabar statau tik po vieną įvykį ir vienodą sumą, tad nieko išsiskiriančio.

8. Koks yra blogiausias tavo išgyvenimas lažybose?

Taip pat savo lažybų pradžioje aš pradėjau atlikinėti statymus ant šuniukų ir arklių lenktynių (tiesiogai transliuodavo lažybų punkte). Nors aš nieko apie nenusimaniau, bet tas dalykas labai "kabliavo", bėgimai vykdavo kas 10 minučių ir per trumpą laiką sugebėdavau pralošto daug pinigų.

9. Ką siūlai daryti norint išlaikyti šaltą protą ir likti susikaupusiam, kai įvykiai klostosi labai blogai?

Tai priklauso nuo žmogaus ir jo būdo. Aš asmeniškai nustoju lažintis 4-5 dienom, kol mano galva yra visiškai švari ir galiu pailsėjęs imtis darbo. Bet spėju ne visiems užtenka nervų lažybose.

10. Ar gali pasakyti kokios 3 taisyklės yra tau svarbiausios išliekant teisingame kelyje šiame lažybų versle?

Net nežinau, tiesiog visada stengiuosi gerai ir atsakingai atlitki šį darbą.

11. Ką manai apie sukčiaujančius tipsterius? Kaip jų išvengti?

Mano patarimas būtų pasitikėti tik tomis paslaugomis, kurios yra patvirtintos nepriklausomo ir gerą reputaciją turinčio tinklapio. Nepatviritnti tipsteriai, kurie rodo įspudingus rezultatus ir prašo didelių sumų už statymus 99.9% yra scamas.

12. Tavo nuomone, ar galima gyventi tik iš lažybų?

Taip, tai yra įmanoma bet ne kiekvienam. Buvimas profesionaliu lažybininku reikalauja daug dalyku - laiko, didelio kapitalo, gero pinigų valdymo, analitinio mąstymo, disciplinos ir t.t.

13. Ir galiausiai, koks geriausias patarimas, kurį duotum pradedančiąjam lažybininkui?

Tiesiog būkite kantrūs.

Apie Betrush Premium

Betrush Premium yra populiaraus nemokamų prognozių tinklapio skiltis skirta lažybų profesionalams. Į mokamų lažybų prognozių komandą priimami tik gerą reputaciją ir pastovų pelną turintys tipsteriai. Be to, ši komanda nuolat atsinaujina ar pasipildo naujais, entuziastingais lažybininkais. Norėdami gauti Betrush Premium komandos statymus galite tai padaryti registruodamiesi ir atlikdami mokėjimą per Skrill/Moneybookers arba PayPal. Savaitė kainuoja 9,90, o vienas mėnesis 29.90. Visos naujos prognozės bus siunčiamos jums el. paštu.

uždarbis iš lažybų

Ar galima iš lažybų uždirbti milijoną?

 Lažybų strategija

Kada statyti už futbolo lygiąsias

uždarbis iš lažybų

Paprasčiausias būdas laimėti daugiau

lažybų pagrindai

Lažybų pagrindai naujokams