Ruletės Strategijos


ruletes strategijosIš esmės visos ruletės sistemos ir strategijos tokios pat kaip ir blackjacke ar kituose žaidimuose.

Martingale ir Anti-Martingale

Šias sistemas galima pritaikyti statant spalvų, lyginio/nelyginio ir mažiau 18 arba daugiau 18. Tokių statymų išmokos yra 1 prie 1. Kai kurie lošėjai mėgsta šią strategiją išbandyti ir statydami ant sektorių ar kolonų kur išmoka laimėjus yra 2 prie 1. Tokiu atveju, nebūtina kas kartą dvigubinti statymo sumų, užtenka jas tik šiek tiek pakelti.

Martingale sistema labai naudojasi sukčiai bandydami taip įkalbėti žmones lošti kazino. Jie garantuoja, kad kai internetinės ruletės būgnas neišsuka tam tikros spalvos ar sektoriaus ilgą laiką, tikimybė padidėja ir reikia pradėti atlikinėti statymus ant šių laukų. Tikriausiai daugeliui teko matyti tokius tinklapius. Juos kuria labai nelaimingi žmonės. Netikėkite tokiomis nesamonėmis, ši strategija gali veikti tik dieną ar dvi, bet galiausiai vistiek pralošite pinigus.

Išsamiau apie Martingale strategiją

D'Alemberto sistema

Ši sistema gali būti pritaikyta tiek ant lygių šansų statymų, tiek ir sektorių ar kolonų. Esmė yra didinti statymą po pralaimėjimo ir mažinti po laimėjimo. Skirtingai nei Martingale sistemoje, čia sumų nereikia dvigubinti, o tik pakelti arba sumažinti vienu vienetu.

Skaitykite kaip D'Alambert sistema taikoma žaidžiant blackjacką

betfair saskaitos atsidarymas

Kaip atsidaryti Betfair sąskaitą?

uzdarbis is lazybu

Ar galima iš lažybų uždirbti milijoną?

pinigų valdymas

Pinigų valdymas lažybose

betfair prekybos patarimai

10 Betfair prekybos patarimų