Prekyba Pagal Naujienas


betfair strategijaŠią prekybos strategiją mum atsiuntė Dainius. Tikrai įdomi ir verta dėmesio strategija, o kas svarbiausia - paprastai pritaikoma ir gali nešti stabilų pelną.

Sporto pasaulis nestovi vietoje nei akimirkos. Naujienos išeina kas minutę - trenerių pasisakymai, žaidėjų traumos, manai, pasikeitimai sudėtyje, tvarkaraščio pasikeitimai, nauji kontraktai ir t.t. Naujienos yra vienas iš svarbiausių veiksnių įtakojančių koeficientų pokyčius. Žmonės reaguoja ir stato savo pinigus atsižvelgdami į tai ką sužinojo.

Schematiškai viskas atrodytų taip:

betfair strategija - svarbu Naujienos įtakoja žmonių nuomonę  ⇒  Žmonių nuomonė įtakoja įvykio koeficientus

Viskas paprasta. Turint galvoje, kad tokie pokyčiai vyksta kas dieną galima daryti išvadą, kad prekyba pagal sporto naujienas yra garantuotas pelnas. Beveik.

Svarbiausia būti vienam iš pirmųjų, kuris sugeba šiomis naujienomis pasinaudoti. Jei pavėluosite, koeficientai jau bus nukritę ir pelno pasidaryti nepavyks. Taigi, turite visada būti budrus ir sekti naujienas.

Pavyzdys:

Perskaitėte, kad į New York Knicks sudėtį po gan ilgos pertraukos gryžta lyderis - C. Anthony (nors kai kam jis atrodo abejotinas lyderis, bet vis dėl to lyderis). Jeigu ši naujiena jus pasiekė ne prieš pat rungtynes, o tuomet kai buvo paskelbta, turėsite laiko sėkmingai suprekiauti.

BACKINAT Knicks pergalę. Geriausia, kai toks statymas atliekamas ne vakare prieš rungtynes, o ryte. Tada per visą dieną vis daugiau žmonių sužino apie sudėties sustiprėjimą ir automatiškai stato pinigus už šią komandą. Koeficientas krenta. Vakare, prieš eidami miegoti LAYINAT savo statymą ir turite garantuotą pelną.

Kiekviena naujiena, net ir pati menkiausia, gali suteikti progą pelningai suprekiauti. Aišku, kuo ji yra svarbesnė tuo labiau įtakos ir koeficientus. Tarp tokių naujienų, kurios patenka į svarbių kategoriją gali būti:

  • Vieno iš pagrindinių žaidėjų gryžimas į sudėtį.
  • Vieno iš pagrindinių žaidėjų netektis (trauma, suspendavimas).
  • Naujienos apie prastą komandos finansinę situaciją ir nemokamas algas.
  • Trenerių pasisakymai apie rungtynių svarbą ir galimą startinę sudėtį.
  • Žaidėjų nuogąstavimai dėl prastos fizinės formos (dažniausiai tenise).

Tačiau, apie paskelbtos naujenos įtaką kiekvienas turi spręsti pagal savo žinias ir supratimą konkrečiame sporte.

Prekyba pagal tipsterių prognozes

Kitas panašus būdas prekiauti Betfair biržoje yra sekant populiarių tipsterių statymus. Dažnas atvejis, kad būtent tipsteriai, žmonės kurie yra savo srities ekspertai, ir pabrėžia vieno ar kito faktoriaus svarbumą. Kai jų rungtynių prognozę perskaito vis daugiau lažybininkų ir stato savo pinigus - koeficientai krenta. Taigi, kartais verta turėti gerų tipserių narystes vien dėl prekybos. 2 esminės sąlygos:

  1. Tipsteris turi būti populiarus ir turėti daug klientų, kurie statys pinigus. Jei prognozės nemokamos, jums reikės įvertinti kiek žmonių pasitikės šiuo žmogumi ir statys už jo prognozę.
  2. Privalote atlikti statymą greitai po jo paskelbimo. Geriausia yra būti prie kompiuterio, kai prognozė pasiekia jūsų el. pašto dėžutę.

Strategijos pavojai

Viską darant teisingai, minusų ar pavojų šioje strategijoje kaip ir nėra. Tačiau, svarbu suprasti šiuos dalykus:

  1. Jei pavėluosite atlikti statymą laiku arba per vėlai sužinosite apie svarbius įvykius, geriau neprekiaukite ir laukite kitos progos. Atlikę statymą, kai koeficientai yra nukritę, rizikuojate patekti ant korekcijos, kai jie šiek tiek pakyka į viršų. Kartais atsitinka taip, kad koeficientai visiškai gryžta į pradinį tašką (jei naujiena nėra oficiali arba pasirodo esanti ne tokia svarbi).
  2. Jei nieko neišmanote apie tam tikrą sporto šaką, jokios naujienos jums nepadės susidaryti prognozės apie koeficientų pokyčius.

Dažnai, jei ir nepasiseks pagauti koeficientų kritimo, bent jau galėsite savo statymą padengti su panašiu koeficientu ir likti "ant savų".

Įdomu yra tai, kad ne visos naujienos tikrai įtakoja žaidimą kaip lažybininkai tikisi. Esmė tame, kad šios naujienos įtakotų žmonių nuomonę!

Atsiuntė Dainius