BetAdvisor Tipsteris - Albert Zara


lazybu tipsteriai

Supažindiname su vienu iš pelningiausių mokamų prognozių platformos BetAdvisor.com tipsteriu - Albert Zara. Iš Albanijos kilęs lažybininkas yra futbolo ekspertas ir didelis šio sporto fanas. Futbolo sezonui Europoje pasibaigus šis tipsteris daro pertrauką, bet vėl sugrįš į lažybas kai tik prasidės klubų pasiruošimas sezonui (vasaros viduryje).

1. Kada pradėjai atlikinėti savo pirmuosius statymus lažybose? Kaip tai nutiko?

Albanijoje nėra amžiaus apribojimo kada galima lošti azartinius lošimus. Tik paskutiniu metu buvo priimtas įstatymas, kad negalima lošti jaunesniems nei 18 metų asmenims, bet šis įstatymas visiškai nepaisomas. Lažybomis užsiminėti pradėjau kai man buvo 15-16 metų. Tuomet žaidžiau savo miesto komandos jaunimo sudėtyje ir labai mėgau futbolą bei krepšinį. Smalsumas pastūmėjo mane į lažybas ir kaip kiekvienas naujokas aš pradėjau imti daug įvykių, bet statydavau mažas sumas. Metams bėgant aš tapau protingesnis lažybininkas.

2. Kada supratai, kad sporto lažybos gali būti verslas?

Po daugybės pralaimėtų bilietėlių aš nusprendžiau pabandyti statyti tik po vieną įvykį ir neieškoti didelio koeficiento, o remtis tik gera informacija.

3. Kokias lygas mėgsti labiausiai ir kodėl?

Aš mėgstu Italijos lygą. Italija yra netoli Albanijos ir kai buvau jaunesnis Italijos futbolas buvo labai aukštame lygyje.

4. Ar turi naudingų ryšių, kurie tau padeda šiame versle?

Kartais padiskutuojam su draugais apie lygas ir kitų nuomonė yra didelė pagalba, bet kažkokių išskirtinių ryšių neturiu.

5. Kokia tavo nuomonė apie sutartas varžybas?

Italijos futbolas buvo papuolęs į tikrą sutartų rungtynių audrą paskutiniu metu, tai žinoma liūdina. Sutartos rungtynės sunaikina visas emocijas ir nuoseklumą sporte.

6. Ar naudoji kokius nors specialius metodus pasirenkant rungtynes? Gali jais pasidalinti?

Neturiu jokių specialių metodų, skaitau naujienas apie komandas ir seku rezultatus. Išmokau įvertinti žaidėjus ir pasakyti komandos pajėgumą pagal jos sudėtį. Taip pat man gerai sekasi (aš manau) nuspėti komandos moralę ir nusiteikimą rungtynėms.

7. Koks yra geriausias tavo išgyvenimas lažybose?

Visi paskutiniai metai kol lažinuosi yra puikus išgyvenimas :) 

8. Koks yra blogiausias tavo išgyvenimas lažybose?

Visada stengiuosi saugoti savo lažybų kapitalą ir išvengti pralaimėjimų. Vis dėl to, vieną sykį buvau apgautas kai norėjau įsigyti sutartas rungtynės iš taip vadinamo "insiderio" - sumokėjau, bet nieko negavau.

9. Ką siūlai daryti norint išlaikyti šaltą protą ir likti susikaupusiam, kai įvykiai klostosi labai blogai?

Visada svarbu prisiminti, kad galima rizikuoti tik tam tikra dalimi kapitalo ir niekad nerizikuoti daugiau, nei galite sau leisti pralaimėti. Sunkūs laikai visada ateina, svarbu laikytis savo plano ir strategijos.

10. Ar gali pasakyti kokios 3 taisyklės yra tau svarbiausios išliekant teisingame kelyje šiame lažybų versle?

Lažinkis atsakingai

Daryk tai ne tik dėl pinigų, bet ir dėl malonumo

Niekada nepasiduok

11. Ką manai apie sukčiaujančius tipsterius? Kaip jų išvengti?

Kol egzistuos sporto lažybos tol bus žmonių norinčių pasipelnyti iš jų nelegaliu būdu. Prieš investuodami savo pinigus visada surinkite informaciją apie paslaugas. Daugiau informacijos reiškia didesnę tikimybę apsisaugoti nuo sukčių.

12. Tavo nuomone, ar galima gyventi tik iš lažybų?

Tiesą pasakius - ne. Aš niekad negalvojau, kad galima pragyventi tik iš sporto lažybų. Man tai atrodo nepatikima ir patarčiau kitiems nesilaikyti nuomonės, kad iš lažybų galima gyventi.

13. Ir galiausiai, koks geriausias patarimas, kurį duotum pradedančiąjam lažybininkui?

Kiekvieno tipsterio darbo metodika yra skirtinga, ir nors mes galime kažko išmokti iš kitų, vis dėl to nederėtų pamiršti kas mes esam ir koks darbo stilius mums tinka geriausiai.

Apie BetAdvisor

BetAdvisor yra tik į profesionalias lažybas orientuota platforma. Tapti šio tinklapio tipsteriu gali tik labai aukštus reikalavimus atitikę lažybininkai. Tokiu būdų yra stengiamasi visiems klientams garantuoti, kad jų investicijos atsipirks. Labai daug investuotojų naudoja BetAdvisor tipsterių paslaugas ir yra patenkinti, tai įrodo greitėjantis šio tinklapio augimas. Visos prognozės klientams yra siunčiamos el. paštu ir SMS.

Betadvisor best sports tipsters

uždarbis iš lažybų

Ar galima iš lažybų uždirbti milijoną?

 Lažybų strategija

Kada statyti už futbolo lygiąsias

uždarbis iš lažybų

Paprasčiausias būdas laimėti daugiau

lažybų pagrindai

Lažybų pagrindai naujokams