Lažybos ar Prekyba


Betfair prekybos ir lažybų skirtumai

Prekyba betfairLažybos ir prekyba. Šios dvi sąvokos Betfair biržoje yra persipynusios. Pasistengsime jums trumpai iš aiškiai išdėstyti kas yra prekyba ir kuo ji skiriasi nuo lažybų.

Pagrindinis skirtumas yra tai, kad prekyboje jūs padengiate savo statymus. Tokią galimybė suteikia Lay funkcija, kai galite statymą priimti iš kito lošėjo/prekeivio. Prekiaujant visi statymai yra uždaromi, taip sumažinant pralošimą (nesėkminga prekyba) arba užsitikrinant pelną (sėkminga prekyba).

Jūsų tikslas – padaryti taip, kad kiekviena baigtis jums atneštų pelną.

Štai sėkmingos prekybos pavyzdys:

betfair prekyba 

Baigtis buvo layinta už 2,22 ir backinta už 4,30. Statymas sėkmingai uždarytas ir pelnas garantuotas. Kaip bepasibaigtų rungtynės - aš vistiek turėsiu pelną, 24 arba 24,80. Šis trade'as buvo padarytas naudojant futbolo lygiųjų 2 strategiją.

Betfair prekybos panašumai su akcijų ir valiutų rinkomis

Ar uždirbsite daug ar mažai priklauso nuo jūsų kapitalo ir užsispyrimo. Pelnas pasiekiamas tuo pačių būdu kaip ir visur – perkate pigiai, parduodate brangiai. Išvertus į Betfair kalbą tai būtų: Layinat mažą koeficientą, backinat didelį.

Kainos yra koeficientai. Kuo koeficientas yra didesnis, tuo jo kaina mažesnė, tada jūs jį backinat (valiutų ar akcijų biržoje būtų buy arba long terminas). Kai koeficientas yra mažas, jo kaina didelė,  tada jūs layinat (sell arba short).

Visas kainas reguliuoja tas pats dėsnis. Pasiūla ir paklausa. Kuo daugiau žmonių tiki vienos ar kitos baigties tikimybe, tuo daugiau pinigų eina į jos pusę. Rinka reaguoja ir koeficientai optimizuojasi.

Kas įtakoja pasiūlą ir paklausą?

Sporto naujienos dažnai šiek tiek sukrečia Betfair kainas. Priklausomai nuo to, kokia naujiena buvo paskelbta, koeficientai gali kisti labai smarkiai arba nežymiai. Jei labai akylai seksite visas naujienas ir greitai reaguosite, galėsite dažnai pasipelnyti iš koeficientų svyravimų.

Betfair kainas taip pat įtakoja ir biržos manipuliatoriai. Jie įveda itin dideles sumas taip tikėdamiesi paveikti biržą. Iš tikrųjų, jie net nesiruošia šių sumų statyti, jos skirtos tik paveikti prekeivių veiksmus. Pavyzdžiui manipuliatorius įveda didelę sumą (apie 30k €) i Lay skiltį už kiek mažesnį koeficientą, nei žmonės stato. Šitaip jis nori suklaidinti, kad didelė pinigų suma eina prieš šią baigtį. Smulkūs prekeiviai pradeda reaguoti – layindami. Šitaip yra dirbtinai pakeliamas koeficientas, manipuliatorius backina, ir atšaukia savo didelį,  klaidinantį statymą. Kainos po truputi grįžta į prieš tai buvusį lygį. Manipuliatorius tada gali layinti ir užsitikrinti pelną.

Iš esmės yra daug priežasčių kodėl kainos keičiasi, bet pagrindinė visada buvo ir yra – daugumos nuomonė.

Kodėl prekyba ir lažybos Betfair biržoje yra persipynusios?

Taip yra todėl, kad didelė dalis Betfair klientų nėra prekeiviai. Jie yra tiesiog lažybininkai, turintys sąskaitą ir norintys statyti už savo mėgstamas komandas gerais koeficientais. Šiems žmonėms nerūpi prekyba, jie objektyviai vertina dalyvių galimybes ir pinigus skirsto pagal sportinį principą.

Betfair biržoje koeficientai visada labai tikslūs. Prekybininkai ar manipuliatoriai negali jų įtakoti per daug smarkiai. Jei kažkas mes labai didelius pinigus į vieną pusę, tikėdamasis smarkai numušti/pakelti koeficientą, jis susidurs su dideliu pasipriešinimu. Jei nėra realios priežasties kainoms keistis, žmonės pradės prekybą tarp bukmekerio ir Betfair (tą esu padaręs šimtus kartų ir neblogai uždirbęs, apie šią strategiją galėsite paskaityti kitame įraše) ir išlaikys pusiausvyrą. Todėl aš patarčiau prekeiviams nesiremti vien technine analize ir gudrybėmis, sporto žinios yra svarbiau.

Pritaikę šiame puslapyje išmoktus prekybos principus ir strategijas, bei pasitelkę savo sporto žinias, galite labai daug uždirbti iš Betfair prekybos.

Aplankyti Betfair

betfair registracija

Betfair sąskaitos atsidarymas

 betfair strategijos

Betfair prekybos strategijos

betfair premija

Gauk Betfair nemokamą statymą

betfair įmoka

Betfair sąskaitos papildymas