Koeficientai


lažybų koeficientaiPas mus, kaip ir didžiojoje dalyje Europos, įprasta naudoti dešimtainius koeficientus (pvz: 1,89). Tačiau, tokie koeficientai naudojami ne visur, Jungtinėje Karalystėje įprasta naudoti trupmeninius koeficientus (pvz: 10/11), o JAV - amerikietiškus (pvz: -110). Tačiau, kur kas svarbiau už koeficientų rūšis yra patys skaičiai ir kaip juos išnaudoti savo naudai. Šiame įraše labiau bandysiu jus nukreipti teisinga linkme, o ne aiškinti techninius dalykus. Patikėkite, jums tai ne mažiau svarbu nei gera įvykio analizė (jei nenorite būti iš daugelio, kurie pralošia).

Į lažybas galima žiūrėti įvairiai: vieniems tai pramoga, kitiems proto žaidimas, na o investuotojams ir tiems, kam lažybos yra uždarbis, tai yra didelis skaičių žaidimas. Ar būsite laimintis žaidėjas ar pralaimintis priklausys nuo to, kokius koeficientus gausite atlikdami savo statymus.

Taip jau yra sudėta, kad pranašumas ne jūsų pusėje. Lažybų bendrovės pasilieka pelno maržą ir lažindamiesi visiškai atsitiktinius įvykius, jūs esate pasmerktas ilgame laikotarpyje pralošti apie 5-10 procentų savo apyvartos.

Kas yra apyvarta lažybose? Klystate jei galvojate, kad tai jūsų dabar turimas kapitalas, kurį naudosite lažyboms. Su 100 Lt kapitalu į lažybas galima investuoti ir 10.000 Lt. Kaip? Tiesiog jūsų pinigai cirkuliuoja, laimite, pralaimite, vėl laimite ir taip toliau. Gali susidaryti ir didelės sumos, tačiau, kaip ir minėjau, lažindamiesi "aklai" pinigus anksčiau ar vėliau iššvaistysite vien dėl lažybų bendrovių pelno maržos.

Norėdami laimėti, jūs turite pakreipti skaičius į sau naudingą pusę. Taigi, jums reikės ne tik įveikti pelno maržą, bet ir įgauti pranašumą. Tą padaryti yra keletas būdų:

1. Naudokite kuo daugiau lažybų bendrovių sąskaitų.

Paprasta, bet genialu. Prisirišdami prie vienos bendrovės, jūs niekada neapeisite pelno maržos, tai tiesiog bus per sunku. Skirtingos bendrovės pateikia ir skirtingus koeficientus, pasirinkdami didžiausius jūs smarkiai sumažinate bendrovių pranašumą. Didžiausi koeficientai neretai būna PinnacleSports, 188bet ir Betfair bendrovėse. Jei lažybomis žadate užsiimti rimtai, jums šių internetinių bendrovių prireiks. 

2. Turite labai gerai mokėti įvertinti įvykio baigčių tikimybes.

Apie tai yra kitas įrašas - Tikėtinoji Vertė Lažybose dar vadinama value bettingu. Galiu dabar išduoti, kad vienas iš value bettingo principų yra - vengti labai mažų koeficientų (jie retai kada atneša naudos).

3. Išnaudoti lažybų bendrovių klaidas.

Na, ne tiek klaidas, kiek neveiksnumą. Šių bendrovių kontorose sėdintys bukmekeriai yra dideli tinginiai (pvz: Orakule), jie nestebi kas vyksta rinkoje, nemato kur pasikeitė koeficientai, kur įvykis blokuotas, kur pakilo ar nukrito totalai bei foros. Kartais labai vertinga yra pagauti aukštą koeficientą, kuris jau nukrito daugelyje kitų bendrovių. Tokių variantų pasitaiko Topsport, Expekt, Bet365, Betway, patarčiau turėti sąskaitas šiose bendrovėse, gali būti labai pelninga.

Pastaba: Nenoriu būti šališkas, bet tik pasakysiu iš patirties, jei radote tokį gana gerą statymą jį norėsite atlikti Orakule, jums ko gero neleis. Šioje bendrovėje bukmekeriai dirba nenoriai, jie tik kopijuoja koeficientus ir laukia kol patys klientai atliktų darbą už juos. Kai pasakysite statymo numerį ir sumą, bus ilga pauzė po kurios sužinosite, kad koeficientai pasikeitė. Taip jau yra, ten žmonės, kitaip nei kitur, neprisiima atsakomybės už savo prastą darbą.

Koeficientų rūšys

Kaip ir žadėjau, pasakęs tai kas svarbiausia, supažindinsiu jus su trupmeniniais ir amerikietiškais koeficientais. Ko gero, jums praktikoje to neprireiks, nes visose bendrovės galite pasirinkti dešimtainius (jei nėra numatytasis), bet dėl bendro lažybininko išprusimo žinoti verta.

Trupmeniniai koeficientai. Šis tipas dažniausiai naudojamas JK ir atrodo štai taip: 10/11, 4/7, 8/9 ir t.t.

Kaip konvertuoti į dešimtainius? Sudedame abu skaičius ir sumą daliname iš antrojo.

Pavyzdys 1: 10/11 = 1.91

(10 + 11) / 11 = 1.91

Pavyzdys 2: 7/4 = 2.75

(7 + 4) / 4 = 2.75

Amerikietiški koeficientai. Šis tipas naudojamas JAV ir atrodo štai taip: -110, -157, +263,...

Jei koeficientas su "+" ženklu, reiškia jūs tiek laimėsite (grynas pelnas) pastatę 100.

Jei koeficientas su "-" ženklu, reiškia jums tiek reikia statyti, kad laimėtumėte (gryno pelno) 100.

Konvertuojam į dešimtainius. Pavyzdys 1:

-110 = 1.91

(110 + 100) / 110 = 1.91

Pavyzdys 2:

+263 = 3.63

(263 + 100) / 100 = 3.63

Kaip matote, skaičiavimai labai paprasti (nors priprasti tokius naudoti kas dieną būtų sudėtinga, bent jau man).

betfair pagrindai

Sporto prekybos pagrindai

pinigų valdymas lažybose

Pinigų valdymas sporto lažybose

statymų tipai

I. Statymų Tipai ir jų paaiškinimai

lažybų analizė

III. Nuo ko pradėti rungtynių analizę?