NETELLER


Kas yra NETELLER?

NETELLER yra internetinė piniginė, leidžianti siųsti ir priimti pinigus. Nemokamą sąskaitą galite susikurti labai greitai ir papildyti ją kreditine/debetine kortele arba banko pavedimu.

Jungtinėje Karalystėje registruota kompanija turi labai gerą reputaciją dėl vartotojų pinigų saugumo šioje sistemoje. Paprastas ir patogus naudojimasis pelnė didelį populiarumą, NETELLER priimamas šimtuose internetinių kompanijų, įskaitant ir lažybų bendroves.

Pinigus iš NETELLER galite išimti siųsdami juos į savo banko sąskaitą arba kortelę. Taip pat, galima užsisakyti Net+ MasterCard, kortelė atsiunčiama paštu ir nieko nekainuoja. Ji priimama visusoe bankomatuose ir parduotuvėse.

NETELLER sąskaita

Atsidaryti sąskaitą galite labai paprastai ir greitai. NETELLER registracija

Spauskite Sign Up. Suveskite savo duomenis ir tęskite. Rekomenduojame pasirinkti tokią valiuta, kokia yra daugelis jūsų lažybų bendrovių sąskaitų, kad išvengtumėte valiutų keitimo mokesčio atlikdami pavedimus. 

Registracijos procesas:

{Gallery dir='NETELLER-Registracija' template='Lightbox'}

Patvirtinkite savo tapatybę paspausdami užrašą Unverifed šalia savo vardo. Jūsų paprašys atsiųsti asmens dokumento ir sąskaitos (su adresu) nuotraukas el. paštu.

NETELLER - the secure way to play

Įmokos

Norėdami atlitki įmoką turite pridėti savo banko sąskaitą prie NETELLER sąskaitos. Spauskite Add a bank account ir suveskite prašomus duomenis.

Eikite į meniu sekciją Money in ir joje galėsite pasirinkti įmokos metodą (kortele arba banko pavedimu).

Išmokos

Norėdami išsigryninti pinigus eikite į Money out ir pasirinkite Withdraw to my bank account (kainuoja €7,5 + valiutos keitimo mokestis, jei reikia). Pinigai bus atsiųsti į jūsų banko sąskaitą.

Pigesnis būdas yra užsisakyti Net+ MasterCard kortelę, kuri yra nemokama. Su šia kortele galėsite pinigus išsigryninti iš NETELLER sąskaitos bet kuriame bankomate (mokestis €4). Atsiskaitymas parduotuvėse yra nemokamas. Net+ kortelę galite užsisakyti NETELLER puslapyje, kai užsiregistruosite. 

Aplankyti NETELLER