Teniso Turnyrų Strategija


Teniso prekybos strategija visai savaitei

betfair strategijaNorėjau šią strategiją įgyvendinti iki galo ir pateikti jums su visais screen’ais, bet nepavyko. Laimėjimas atėjo jau antrą turnyro dieną. Mano pasirinktas žaidėjas pasitraukė iš turnyro nesužaidęs nei vieno mačo. Ši strategija paremta ilgalaikio statymo padengimu kiekviename žingsnyje.

 

Pritaikymas: Dažniausiai teniso turnyrai prasideda pirmadieniais. Jums reikia išsirinkti tokį žaidėją, kuris nėra favoritas, bet ir ne visiškas autsaideris. Trumpiau tariant, niekas nesistebėtų jei ir laimės turnyrą, bet ir nenustebs jei iškris vėlesniuose turuose.

Pirmas žingsnis: Aš išsirinkau ATP 500 turnyrą Basel’yje.  Layinau A. Murray, kaip turnyro laimėtoją, su koeficientu 4,90. Taigi, stačiau, kad šis žaidėjas nelaimės turnyro. Pagal turnyro planą jis turėtų pusfinalyje susitikti su R. Federer’iu, o finale su N. Djokovic’ium. Tai yra svarbu, nes stiprūs jūsų pasirinkto žaidėjo varžovai pakelia statymo vertę.

betfair strategija

Jei A. Murray laimi turnyrą mano nuostolis - 312, jei jis nelaimi turnyro mano pelnas - €80 (-5% komisiniai, gaunasi €76).

Antras žingsnis: Taigi, žinodamas, kad laimėsiu €76 sėkmės atveju, galiu pradėti kaupti sumą, su kuria padengsiu nuostolius (jei mano žaidėjas laimės turnyrą). Paimam €70 (ši suma negali būti didesnė nei €76) ir statom už A. Murray pačiame pirmamame turnyro mače. Pirmo turo varžovas olandas R. Haase. Koeficientas už Murray 1,11, statome €70. Jei laimim, mūsų apsidraudimo suma paaugs ir jau sieks €70 * 1,11  = €77,7(€77,3  sumokėjus komisinius).

Jei pralaimim, prarandame €70, bet gauname €76 iš pirmojo statymo ir liekame mažame pliuse.  Turbūt jau supratote sistemą?

Keliaujam toliau. Murray laimi pirmą turą ir turime €77,3.

Antrame ture tikėtina, kad varžovas bus turnyro šeimininkas, šveicaras S. Wawrinka. Čia, ko gero, koeficientas už Murray bus ne mažiau 1,40.

Taigi, statome 77,3€ ir jei Murray laimi, jau turime – €106,7 (sumokėjus komisinius).

Trečiame ture mūsų turbūt lauks I. Ljubicic. Gal ne toks stiprus varžovas kaip S. Wawrinka, bet koeficientas už Murray tikrai sieks bent 1,30.

Statome €106,7 ir jei Murray laimi, turime – €137,1 (sumokėjus komisinius).

Jei turnyre viskas vyksta pagal planą, pusfinalyje mūsų laukia dvikova su dar vienu šeimininku R. Federer’iu. Realiai koeficientas už Murray turėtų būti ne mažiau 2,10, o gal netgi daugiau. Na, bet laikykimės atsargesnio varianto.

Statome €137,1 ir jei Murray laimi, turime – €280,4 (sumokėjus komisinius).

Dabar galime išimti pradinį statymą €70. Statydami už Murray kiekviename mače jau sukaupėme €210,4 apsidraudimo sumą, o jis dar nežaidė finalo!

Finale, daugiausiai šansų, kad susitiksime su N. Djokovic’ium. Čia galima tikėtis koeficiento ne mažesnio nei 2,70.

Matematika tokia.

Mums dar reikia pasidengti nuostolius, jei Murray vis dėl to laimi turnyrą – €312. Jei statysime visą jau laimėtą sumą už Murray – gausis €210,4 * 2,70 = €550,20 (sumokėjus komisinius).

Taigi, Murray triumfo atveju mes gauname: €550,20 – €312 = €238,2 pelnas!

Murray nesėkmės atveju, mes prarandame didesnį statymą, bet laimime patį pirmą (lay). Taigi, nuo turnyro pradžios vistiek liekame €76 pliuse (ne €6 kaip būtu pradžioje, kadangi mes atsiėmeme €70 iš pasidengimo sumos)!

(Galite šias sumas pasilyginti statydami mažiau už A. Murray finale)

Šis uždarbis per savaitę iš vieno turnyro. O panašių turnyrų per metus vyksta dažnai.

Jei jūsų žaidėjas tiesiog pralaimi vieną iš pirmųjų  mačų, jūs liekate mažame pliuse. €76 – €70 = €6

Tačiau, yra daug variantų kaip viskas gali baigtis daug pelningiau.

Pastebėjimai: Kaip ir sakiau. Man šis turnyras baigėsi jau antrą dieną. A. Murray pasitraukė iš turnyro nežaidęs net pirmojo mačo ir mano lay statymas buvo laimėtas.

betfair teniso strategija

Šį kartą man pasisekė, bet vienas iš šios strategijos privalumų ir yra, kad žaidėjas gali pasitraukti iš turnyro ir jūsų statymas bus laimėtas. Tai gali atsitikti, bet kuriame ture ir netgi mačo metu. Jei jūsų žaidėjas pasitraukia nebaigęs pirmojo seto, jūs neprarandate ir back statymo ir laimite lay statymą (už turnyro nugalėtoją). Dviguba nauda.

Minusas yra tame, kad varžovas gali pasitraukti iš mačo nebaigęs pirmojo seto. Tada nepadidinate savo apsidraudimo sumos, o layintas žaidėjas keliauja į sekantį etapą. Bet šį minusą atperka pliusai (jei atsitinka atvirkščiai arba kaip mano atveju, žaidėjas išeina iš turnyro net nežaidęs).

Patarimai:

 Žinokite teniso lažybų taisykles. Betfair taisyklės.

 Back statymus galite atlikti nebūtinai Betfaire. PinnacleSports turi aukštus koeficientus tenise ir nereikia mokėti komisinių. O taisyklės, kaip ir Betfair, reikia sužaisto pirmojo seto, kad mačo laimėtojas būtų įskaitomas pasitraukimo atveju. Šitaip galite pasiekti dar didesnį strategijos efektyvumą.

 Nesirinkite turnyro favorito. Bus sunku surinkti apsidraudimo sumą, tačiau tikrai įmanoma.

 Atkreipkite dėmesį į turnyro planą. Kuo daugiau rimtų ir klastingų varžovų pasitaikys kelyje, tuo strategija bus efektyvesnė. Gerai pasirinkdami žaidėjus, galite pelnytis iš kiekvieno turnyro viso ATP ir WTA turo metu.

Aplankyti Betfair

betfair saskaitos atsidarymas

Kaip atsidaryti Betfair sąskaitą?

betfair įmokos ir išmokos

Betfair sąskaitos papildymas

betfair privalumai

Kam jums reikalingas Betfair?

betfair prekybos patarimai

10 Betfair prekybos patarimų