Futbolo Atakos


Ši strategija gali būti pritaikyta tik LIVE lažybose

betfair strategijaIšnaudokite pavojingus futbolo rungtynių momentus. Laikantis šios strategijos niekada nepatirsite didelių nuostolių, bet galite turėti neblogą pelną.

 

 

Pritaikymas: Būkite tikras, kad galėsite stebėti varžybas gyvai. Pasistenkite gauti tokią transliaciją, kuri kuo mažiau atsiliktų nuo įvykių aikštėje. Būkite įsijungęs Betfair tinklapį arba prekybos programą. Turėsite reaguoti greitai ir atlikti statymą rungtynių metu.

Pirmasis žingsnis: Laukite pavojingų momentų. Žinoma, 11 metrų baudinys arba raudona kortelė yra pakankamai pavojingi momentai, bet įvykis tuomet jau bus suspenduotas. Nelaukite. Jūs turite atlikti statymą iš pat pirmųjų pavojingos atakos žingsnių. Jei matote, kad Ch. Ronaldo pastebėjęs laisvą komandos draugą atliko tikslų perdavimą į priekį ar L. Messi prasiveržė pro 2 varžovus aikštės viduryje ir komanda įgavo kiekybinį pranašumą, skubėkite atlikti statymą.

Antrasis žingsnis: Nieko nuostabaus jei ataka pasibaigs nesėkme, vis dėl to futbole dominuoja gynyba. Tačiau, šios strategijos grožis yra tame, kad net ir nepasisekus atakai, jūs galite savo statymą layinti už tą patį koeficientą ar vienu punktu mažesnį. Jūsų nuostolis bus minimalus.

Bet… jei vis dėl to įvyktų kažkas svarbaus. Šiurkšti pražanga baudos aikštelės prieigose, kampinis, raudona kortelė, 11 metrų baudinys ar net įvartis, jūsų koeficientai smarkiai pajudės žemyn. Šitaip jūs jau būsite susikūręs garantuoto laimėjimo situaciją.

Pastebėjimai: Kiek laimėsite priklausys nuo įvykio svarbos ir likusio laiko rungtynėse. Raudona kortelė visada turi didesnę įtaką rungtynių pradžioje, tuo tarpu pavojingas baudos smūgis labiau įtakos koeficientus likus nedaug laiko iki varžybų pabaigos. Apie įvartį net nešnekam.

Patarimai:

 Stenkitės backinti favoritus. Vis dėl to stipresni klubai geriau išnaudoja progas.

 Jei ataka užsitęsė ar baigėsi be įvarčio nieko nelaukęs layinkit savo statymą. Šitaip laikydamiesi strategijos išvengsite nemalonių siurprizų. Dažnai daroma klaida ta, kad žmonės bijo prisiimti mažą minusą. Jie mieliau palauks ir galbūt jiems pasiseks, bet tik nesutiks prarasti kelis centus. Šitaip galite prisišaukti bėdą.

Aplankyti Betfair

betfair saskaitos atsidarymas

Kaip atsidaryti Betfair sąskaitą?

betfair įmokos ir išmokos

Betfair sąskaitos papildymas

betfair privalumai

Kam jums reikalingas Betfair?

betfair prekybos patarimai

10 Betfair prekybos patarimų