10 Betfair Prekybos Patarimų


Išvenkite naujoko klaidų Betfair lažybų biržoje

betfair patarimaiNorėdami uždirbti iš biržos privalote veikti labai tiksliai ir nešvaistyti energijos bei pinigų ten, kur nėra jokios naudos. Šie patarimai pakels jūsų prekybą į aukštesnį lygį ir apsaugos nuo kvailų klaidų. Rinka gali būti labai klastinga kartais, ypač sporto lažybose, tad prisiminkite šiuos patarimus kai imsitės prekybos.

 

# 1 Būkite atsargus ankstyvose rinkose.

Kai tam tikro įvykio koeficientus pasiūlė tik keletas bukmekerių ir įvykis jau aktyvus Betfair biržoje, dažnai atsiranda įvairių gudruolių bandančių pasipelnyti. Jie įveda nesąmoningus koeficientus ir laukia kol “užkibs” koks naujokas ar šiaip bukas lošėjas. Deja, jiems kartais pavyksta. Nesiimkite veiksmų, kol gerai neišanalizavot įvykio pasiūlos.

# 2 Stebėkite pinigų srautus Back/Lay kainose.

Sumos esančios po koeficientu parodo, kiek pinigų galimą backinti/layinti. Jei didelė suma yra susikaupusi Back pusėje, vadinasi daug žmonių netiki pergale ir yra linkę layinti baigtį. Koeficientas ko gero pakils. Jei atvirkščiai (didelė suma lay pusėje), koeficientai turėtų kristi. Apie pinigų srauto strategiją su pavyzdžiais galėsite skaityti netrukus pasirodysiančiame įraše.

# 3 Nepalikite nepriimtų statymų (unmatched bets) ilgam laikui.

Situacija gali pasikeisti ir nespėsite į ją sureaguoti. Pavyzdžiui, jeigu teniso lažybose paaiškėja, kad vienas iš dalyvių žais skaudančia koja, birža reaguoja greit. Jūsų koeficientas gali būti priimtas, bet tuo tikrai nesidžiaugsite.

# 4 Palyginkite koeficientus su bukmekerių pasiūla.

Jei esate patyręs lažybininkas tai šis patarimas jau jums turbūt gerai žinomas. Palyginę Betfair “kainas” su bukmekerio būsite labiau informuotas apie padėtį rinkoje. Dažnai Betfair yra pirmoji vieta, kur optimizuojasi koeficientai. Jei pastebėjote neatitikimų tarp lažybų bendrovės ir Betfair kainų, vadinasi kažkas vėluoja ir galbūt galima pasipelnyti.

# 5 Atkreipkite dėmesį į Book Percentage.

Šis skaičius parodo koeficientų kokybę. Kai backinat, jums reikia kuo mažesnio Book %, layinant – didesnio. Dažniausiai šie skaičiai bus truputi virš 100 (back), ir kiek žemiau 100 (lay). Kaip apskaičiuojamas šis skaičius? Betfair Book percentage.

# 6 Nelyskite į rinkas, kuriose neturite jokio supratimo.

Naujokų klaida. Žinoma, kaip kitaip tobulėsi, jei neeksperimentuosi? Bet čia yra birža ir pamokos bus brangios. Geriau visada turėkite teorinių žinių prieš imdamiesi tyrinėjimų. Geriau būti gudresniam ir pasimokyti iš kitų klaidų.

# 7 Neprekiaukite tik tam, kad prekiautumėte.

Atrodo gan paprasta, bet tai dažna naujokų klaida. Back ir Lay spaudinėjimas dar nereiškia, kad esate prekeivis. Turite turėti priežastį kiekvienam savo veiksmui. Jei backinot patrauklų įvykį ir tikite, kad “praeis”, nebūtina pakritus koeficientui jo layinti. Nepamirškite ir value bettingo principų.

# 8 Stebėkite koeficientų grafikus.

Tiems, kas moka skaityti grafikus, gali pasirodyti naudinga, tačiau aš techninei analizei daug dėmesio neskirčiau. Svarbiau yra žinoti kuria kryptimi keitėsi koeficientai. Dideli svyravimai slepia informaciją, jeigu ją “išrausite”, galbūt galėsite labai pelningai pasinaudoti. Koeficientų grafikus galite matyti paspaudę ant kreivės prieš dalyvio vardą/pavadinimą.

# 9 Žinokite taisykles.

Jei imatės prekybos tam tikroje rinkoje, žinokite taisykles. Nedarykite aklų sprendimų tikėdamiesi, kad taisyklės bus jūsų pusėje. Jei jums “susišvietė”, kad siūlomas puikus koeficientas už kokį nors įvyki ir skubate statyti, įsitikinkite, kad tai yra tikrai tai ką galvojate.

“Aš buvau kartą apsigavęs su arklių lenktynėmis. Tradiciškai, terminas place reiškia, kad statote, jog jūsų arklys užims pirmą arba antrą vietą. Žinojau tai ir apsidžiaugiau pamatęs Betfair koeficientus. Puoliau layinti vos ne visus favoritus (place įvykyje) ir tikėjausi, kad atradau lobį. Netruko paaiškėti, kad būtent pagal Betfair taisykles, terminas place reiškia ne dvi pirmas vietas, o tris (tradiciškai, trim pirmom vietom naudojamas show terminas).“

# 10 Turėkite planą.

Žinokite, ką darysite blogiausiu atveju. Modeliuokite savo veiklą ir numatykite keletą žingsnių į priekį. Jei neturėsite aiškaus plano, teks priiminėti greitus ir sudėtingus sprendimus, o birža nelaukia. Kaip sakoma: “Geriau mažas pliusas, nei didelis minusas”.

Aplankyti Betfair

betfair registracija

Betfair sąskaitos atsidarymas

 betfair strategijos

Betfair prekybos strategijos

betfair premija

Gauk Betfair nemokamą statymą

betfair įmoka 

Betfair sąskaitos papildymas