Kas Yra Betfair?


Betfair yra didžiausia lažybų birža pasaulyje

Betfair

Lažybų birža dažnai klaidingai yra maišoma su bukmekeriu. Nors ir yra panašumų, bet sistema yra visiškai kitokia. Lažybų biržoje dalyviai lažinasi tarpusavyje, o kompanija funkcionuoja tik kaip tarpininkas. Klientai siūlo savo koeficientus kitiems arba patys stato ant kitų dalyvių pasiūlytų koeficientų.

Štai ką jūs galite daryti Betfair sporto lažybų biržoje:

  • Atlikti įprastus, tradicinius statymus. Back statymai yra lygiai tas pats lyg statytumėte pas bukmekerį, tik dažniausiai koeficientai yra kur kas geresni.
  • Veikite kaip bukmekeris. Lay funkcija leidžia jums priimti statymus iš kitų lošėjų pagal jūsų pasiūlytą koeficientą (aišku, jei siūlysite nerealius koeficientus jūsų statymas, ko gero, nebus priimtas). Šiuo atveju jūsų veikla prilygsta bukmekeriui, žmonės atlieka statymus pas jus.
  • Galite atlikti abiejų tipų statymus. Šis metodas, kai jūs layinat ir backinat tą pačią baigtį vadinamas sporto prekyba. Jūs galite minimaliai sumažinti savo riziką ir užsitikrinti pelną. Betfair prekyba suteikia unikalią galimybę daryti pinigus net iš mažiausų koeficientų svyravymų. Skaitykite daugiau apie Betfair prekybos strategijas.
  • LIVE lažybos. Galite atlikti statymus realiu laiku įvykiui jau prasidėjus. Didžioji dalis marketų Betfair biržoje turi didelį aktyvumą vykstant rungtynėms.

Įsivaizduokite didelę minią žmonių viename kambaryje, besidalinančių savo nuomone ir norinčių atlikti statymą už savo mėgstamą komandą ar žaidėją. Šitaip jūs jaučiatės Betfair biržoje.

Pagrindiniai faktai apie kompaniją

Betfair buvo įkurtas 1999 metais Jungtinėje Karalystėje.

Kompanija buvo pirmoji pristačiusi lažybų biržos, kai lošėjai lažinasi vienas su kitu, koncepciją internete. 

Šiandien Betfair yra viena iš didžiausių lažybų bendrovių pasaulyje, turinti daugiau nei 3 milijonus registruotų vartotojų ir 2000 darbuotojų.

Betfair per dieną atlieka daugiau nei 7 milijonus operacijų. 99.9% šių operacijų atliekama greičiau nei per sekundę.

Jungtinėje Karalystėje registruota kompanija laikosi aukštų sąžiningos veiklos standartų. Betfair turi lošimų organizavimo licencijas Gibraltare, Maltoje, Italijoje, JAV ir Australijoje.

Už novatoriškumą ir skaidrią veiklą kompanija yra laimėjusi daug įvairių institucijų apdovanojimų, tarp jų ir Jungtinės Karalystės "Metų kompanijos" titulą.

betfair saskaitos atsidarymas

Kaip atsidaryti Betfair sąskaitą?

betfair įmokos ir išmokos

Betfair sąskaitos papildymas

betfair privalumai

Kam jums reikalingas Betfair?

betfair prekybos patarimai

10 Betfair prekybos patarimų