Teniso Lažybų Taisyklės


Ką reikia žinoti lažinantis tenisą Betfair lažybų biržoje

betfair teniso lažybosBetfair siūlo lažintis ant visų ATP bei WTA turnyrų. Ši sporto šaka yra labai pamėgta Betfair  trader‘ių ir aktyvumas dažnai būna labai didelis. Vėliau papasakosime apie populiarias Betfair teniso prekybos strategijas, bet pirmiausiai reikia susipažinti su taisyklėmis. Jų nežinojimas gali neretai “nuskausminti” net ir labai gudrią prekybos sistemą turintį traderį.

 

 Dažniausiai kyla ginčai dėl statymo baigties, kai vienas iš žaidėjų pasitraukia nebaigęs mačo. Pagal Betfair taisykles, jei žaidėjas pasitraukia nesibaigus pirmam setui, visi statymai (Back/Lay) ant pergalės (Match Odds) yra atšaukiami ir pinigai grąžinami. Jei pirmasis setas įvyksta ir vienas iš dalyvių pasitraukia, laimi tie kurie statė už oficialų varžybų nugalėtoją.

 Jei statote už kitas baigtis, pvz: kas laimės pirmą setą ar geimų skaičių mače, ne visada reikia sulaukti mačo pabaigos, norint sužinoti ar laimėjot ar ne. Juk būna, kad lažinantis ant geimų skaičiaus, pastačius už over jau antrame sete žinote, kad laimėjote (arba pralaimėjote). Pavyzdžiui, statymas daugiau nei 19,5 geimų. Mačo rezultatas 7-6 4-3, sulaukėte 20-to geimo ir jau esate ramus. Jei tokiu atveju vienas iš žaidėjų pasitraukia iš kovos, jūs vis tiek būsite laimėtojas. Stačiusieji už under pralaimėjo. Taigi, jei statymo baigtis jau aiški, tokie statymai lieka galioti.

 Atsitinka taip, kad statėte, pavyzdžiui, jog bus daugiau nei 21,5 geimų per mačą. Mačo rezultatas 6-7 4-4 ir vienas iš dalyvių pasitraukia, jūsų statymas grąžinamas (džiaugsmas stačiusiems už under). Nors tai šiek tiek ir prasilenkia su logika, juk mačas negali baigtis kaip nors kitaip, tik jūsų pergale!  Bet, neverta gadintis nervų ir aiškintis su supportu, jie sulaukia daug panašių pretenzijų. Susitaikykit, kad tokios taisyklės, kol faktiškai neįvyko nustatytas rezultatas, tol statymas negalioja.

 

 Dažniausiai visi statymai kas laimės teniso turnyrą lieka galioti (back ir lay) net jei ir jūsų žaidėjas pasitraukė iš turnyro nesužaidęs nei vieno mačo. Atkreipkite dėmesį į užrašą informaciniame įvykio lange:  ***ALL BETS STAND RUN OR NOT***

Tai tiek apie svarbiausias teniso lažybų taisykles Betfair biržoje. Būkite atsargūs prekiaudami tarp Betfair ir bukmekerio (viena iš Betfair prekybos strategijų). 

Aplankyti Betfair

betfair saskaitos atsidarymas

Kaip atsidaryti Betfair sąskaitą?

betfair įmokos ir išmokos

Betfair sąskaitos papildymas

betfair privalumai

Kam jums reikalingas Betfair?

betfair prekybos patarimai

10 Betfair prekybos patarimų