"Nešvarus" Žaidimas


Lažybų strategija raudona kortelėFutbolo lažybose galima prognozuoti ne tik rungtynių baigtį ar įvarčių skaičių. Turėtų suklusti tie kas domisi šiuo sportu ir turi sukaupę daug žinių. Yra būdas kaip nesunkiai pelnytis iš futbolo lažybų kiekvieną savaitę. Tai statymai už teisėjo parodytas korteles. 

Kodėl šis statymo tipas turėtų būti įdomus? Duoti kortelę ar neduoti yra visiškai teisėjo sprendimas. Kiek kartų esame matę visą komandą protestuojančią prieš nepelnytą teisėjo griežtumą, kai vienas iš jų visiškai nekaltai kliudė varžovą. Arba kai teisėjas nusprendė apsiriboti įspėjimu tokioje situacijoje, kurioje kitas būtų net negalvodamas pašalinęs žaidėją iš aikštės. Pakankamai subjektyvu... bet, sprendimo pasekmės yra didžiulės. 

Kitas dalykas yra teisėjo sažinė. Esate girdėję apie papirktus teisėjus? Arba teisėjus įsivėlusius į lažybas? Koks gali būti geras būdas tyčia pakenkti komandai, kurios pergalės pats nenori? Galima paralyžiuoti jų žaidimą skiriant raudoną kortelę, nepaisant to ar ji pelnyta ar ne. Juk tai tik teisėjo sprendimas!

Mums, lažybininkams, tai yra puiki niša padidinti laimėjimus. Taigi,  kaip išnaudoti šias situacijas savo naudai ir pasidaryti papildomų pinigų? Lažybų bendrovėse koeficientas, kad rungtynėse bus bent viena raudona kortelė beveik visada viršija 3.00, dažnai būna ir daugiau. Užtenka ir nedidelio pataikymo procento, kad turėtumėte gerą pelną.

Visų pirma (ir svarbiausia), jūs ne kiekvienoje lažybų bendrovėje gausite tokį pasiūlymą lažintis dėl kortelių rungtynėse. Ne visi bukmekeriai nori veltis į šias džiungles ir apsiriboja paprastesniais statymų tipais. Laimei, yra keletas bendrovių, kurios propoguoja tokį statymo tipą. Paspaudę nuorodą galėsite perskaityti mūsų parengtas apžvalgas. 

Expekt

Betfair

Triobet

Kai lažybų bendrovių sąskaitos jau paruorštos, galima pradėti traukti pinigus. Jums prireiks futbolo žinių. Tačiau, jei skaitote šį straipsnį nujaučiu, kad daugiau ar mažiau jų turite. Kaip pasirinkti rungtynes?

  1. Pats svarbiausias faktorius didinantis raudonos kortelės tikimybę, tai rungtynių reikšmė. Futbolo žaidėjai yra tik žmonės, nors ir daug uždirbantys profesionalalai, bet žmonės. Geriausias pavyzdys tai 2006 metų Pasaulio čempionato finalas, kuriame paskutines 10 minučių Prancūzijos rinktinė turėjo verstis be savo lyderio Z. Zidane'o, nes šis gavo raudoną kortelę už visiškai nereikalingą ir nežaidybinį veiksmą. Įtampa paveikia net ir stipriausius, o noras laimėti neretai priverčia griebtis šiaudo. 
  2. Rungtynių dalyviai. Tarp kai kurių klubų yra ypatinga konkurencija. Tokios rungtynės sulaukia labai didelio publikos susidomėjimo ir sirgaliai iš savo komandos reikalauja tik pergalės bei varžovų pažeminimo, o kiekvienas grubus ir nesportiškas poelgis priešininkų atžvilgiu susilaukia tik plojimų. Dažnai žaidžiant amžiniems varžovams žaidimas aikštėje tampa panašus į kautynes, kuriose žaidėjai kovoja dėl kiekvieno aikštės metro. Grubios pražangos neišvengiamos. 
  3. Žaidėjai. Ne paslaptis, kad kai kurie žaidėjai gauna daugiau kortelių nei kiti. Pavyzdžiui, olandas M. van Bommel'is ar brazilas Lucio priklauso agresyvių žaidėjų kategorijai. Šie žaidėjai niekada nenusileis varžovui ir jei reikės nebijos žaisti "ant pražangos ribos". Tai padidina raudonos kortelės tikimybę.
  4. Mėnulio fazė. Jau senai yra pastebėta pilnaties įtaka žmogui. Ligoninių ir policijos darbuotojai visada žino, kad per pilnatį bus daugiau darbo nei įprastai. Tai faktas neaplenkiantis ir sportininkų. Nors šis faktorius dažnai pražiūrimas mėgėjų lažybininkų, bet jei norite užsiimti profesionaliai ir užsidirbti, patarčiau į tai atsižvelgti. 
  5. Rungtynių teisėjas. Čia galite peržiūrėti Europos lygų arbitrų išsamią statistiką: Statbunker (pasirinkite lygą ir "Statistic" laukelyje pasirinkite "Referee report"). Ne visi teisėjai vienodai mėgsta švaistytis kortelėmis ir ne visi vienodai griežti. 

Betfair lažybų biržoje už raudoną kortelę galima statyti ir lažybose gyvai, matydami kas vyksta aikštelėje galite dar geriau susidaryti bendrą vaizdą apie raudonos kortelės tikimybę. Stebėkite ar teisėjas laiko žaidimą savo rankose ar prarado kontrloę, kaip žaidėjai dažnai apeliuoja į sprendimus, ar yra agresyvių mikro-dvikovų ir t.t. 

Geriausias dalykas statant už raudoną kortelę yra aukštas koeficientas. Kaip ir minėjau, dažniausiai koeficientas būna daugiau  nei 3.00 tad užtenka pataikyti kas trečią kartą ir vistiek turėsite pelną. Jei pataikysite dažniau, pelnas dar didesnis. Kitas privalumas yra tai, kad ši strategija dar nėra "nusidėvėjusi" ir dažnai galima gerai pasipildyti savo bukemekerių sąskaitas, nes konkurencija nedidelė. Daugeliui lažybininkų statymas už raudoną atrodo lyg loterija ir jo privengia, tuo tarpu susikoncentruodami ties rungtynių nugalėtojo prognozėmis. Jei norite įgauti didelį pranašumą futbolo lažybose galvokite plačiau, šioje nišoje galima pasidaryti pinigų.