Kur sekti sporto rezultatus?


Šiais laikais visi turime internetą ir išmaniuosius telefonus, todėl nenuostabu, kad tuo atveju, jeigu esate sporto fanas, veikiausiai norėsite žinoti savo mylimos komandos rungtynių rezultatus čia ir dabar.

Deja, juk žiūrėti rungtynes arenoje ar bent jau stebėti tiesioginę transliaciją galimybė yra toli gražu ne visada. Būtent todėl nusprendėme šiame tekste aptarti keletą variantų, kokiu būdu gali būti stebimi sporto rezultatai.

Sekite juos specialiose programėlėse

Išties dabar yra toli gražu ne viena sporto rezultatų programėle, kur be didesnių problemų galėsite sekti pačius įvairiausius sporto rezultatus. Jos yra tikrai ištobulėjusios, ypač tuomet, kai mes kalbame apie pačias populiariausias sporto šakas.

Sakykime, jeigu jūs turite programėlę „Flashscore“ ir seksite futbolo rungtynes. Jūs ten matysite ne tik rungtynių laiką ir rezultatą, tačiau ir įvarčių autorius, pridėtą laiką, geltonas korteles ir taip toliau. Programėle jums taip pat pateiks daugybę statistikos, netgi gausite tiesioginį įvykių komentavimą (tiesa, ne visomis kalbomis). Taigi, teoriškai jūs galėsite jaustis tarytum stebėdamas rungtynes gyvai, tiesiog nematydamas vaizdo.

Oficialios lygų svetainės

Žinoma, jums toli gražu nebūtina rašytis programėlės, kad sužinotumėte rezultatus. Juk juos pateikia tiesiog lygų svetainės. Sakykime, jeigu jūs esate Eurolygos fanas, tuomet jums tereikia užeiti į šios lygos oficialią svetainę ir ten galėsite rasti begalę statistikos.

Išties ši statistika gali būti net informatyvesnė, nei žiūrint rungtynes. Juk turbūt neskaičiuosite kiek taškų per du kėlinius įmetė, pavyzdžiui, Lukas Lekavičius ar Edgaras Ulanovas, o statistikoje jūs pamatysite tiek jo taškus, tiek žaistas minutes, tiek naudingumo balus. Ten rasite tiesiog viską, ką reikia.

Socialiniai tinklai

Taip, supratote visiškai teisingai. Rezultatus galite sekti tiesiog socialiniuose tinkluose. Žinoma, jeigu užeisite į feisbuko titulinį puslapį, turbūt ieškomos informacijos nerasite. Tačiau užsukite į savo mylimos komandos profilį ir greičiausiai ten rasite absoliučiai viską, ką norite.

Tiesa, faktas, kad socialiniuose tinkluose informacija yra atnaujinama truputį lėčiau. Tačiau jeigu nenorite sekti rungtynių rezultato itin atidžiai, tai tikrai puikus variantas. Patikėkite, savo gerbianti komanda tikrai paskelbs savo rungtynių rezultatą bent jau kas kėlinį.