Moneybookers/Skrill


Kas yra Skrill/Moneybookers?

Skrill/Moneybookers yra internetinė piniginė leidžianti atlikti pinigų pervedimo operacijas internete greitai ir saugiai. Pagrindinės priežastys kodėl Skrill/Moneybookers yra tokie populiarūs pasaulyje - paprastas naudojimas ir maži mokesčiai. Sąskaitą galite susikurti per greičiau nei 5 minutes ir papildyti ją kreditine/debetine kortele arba banko pavedimu. Kai tik turėsite pinigus Skrill/Moneybookers sąskaitoje, galėsite juos siųsti į bet kurią lažybų bendrovę, pokerio kambarį ar internetinę parduotuvę.

Pinigų išsigryninimas iš Skrill/Moneybookers taip pat yra labai paprastas. Galite tiesiog siųsti pinigus į savo kortelę arba banko sąskaitą. Taip pat, galima užsisakyti Moneybookers MasterCard kortelę (atsiunčiama paštu, kainuoja €10) ir išsiimti grynus pinigus bet kuriame bankomate arba atsiskaityti parduotuvėje. Kortelė priimama visur.

Skrill/Moneybookers sąskaita

Jei dar neturite Skrill/Moneybookers sąskaitos, galite ją susikurti per šią nuorodą - Skrill/Moneybookers registracija.

Atsidariusiame lange spauskite Sign Up.

Tada jūsų paprašys pasirinkti šalį, kurioje gyvenate ir kalbą, kuria naudositės Skrill/Moneybookers sąskaita. Kai įvesite duomenis spauskite Sign up (kairėje). Pavyzdys:

Moneybookers/Skrill sąskaitos atsidarymas

Asmeninės informacijos sekcijoje įveskite laukus pažymėtus žvaigždute *, šie laukai privalomi.

Pavyzdys:

Moneybookers/Skrill sąskaitos atsidarymas

Toliau įveskite valiutą (rekomenduojame eurus) ir kalbą, kuria naudositės Skrill/Moneybookers sąskaita.

Account credentials sekcijoje įveskite savo el. pašto adresą ir norimą slaptažodį.

Pavyzdys:

Moneybookers/Skrill sąskaitos atsidarymas

Įveskite Security number ir spauskite Accept and create account.

Patvirtinkite savo el. pašto adresą. Sveikiname, turite naują Skrill/Moneybookers sąskaitą. Dabar jums įmokos/išmokos į internetinius lažybų tinklapius bus kur kas patogesnės.

Įmokos

Skrill/Moneybookers sąskaitą galite papildyti kreditine kortele arba banko pavedimu. Spauskite Upload Funds ir pasirinkite jums priimtinesnį variantą.

1) Norėdami įnešti pinigų kreditine kortele turėsite pirma patvirtinti, kad ji priklauso jums. Įveskite kortelės duomenis, tada Skrill/Moneybookers nuo kortelės balanso nuims tam tikrą sumą (1.01 - 2.99 EUR, šią sumą matysite prisijungę prie elektroninės bankininkystės), tikslią sumą įveskite sekančiame lange, kuris atsidarys paspaudus Add. Nepamirškite pažymėti varnelės, kad lėšas naudosite lošimams (for GAMING purposes). Papildymas kortele kainuoja 1.90%. 

{Gallery dir='Moneybookers-Skrill-Imoka' template='Lightbox'}

2) Banko pavedimas gali užtrukti ilgiau, tačiau yra nemokamas (tik vietiniai tarifai), kadangi Skrill/Moneybookers turi sąskaitą Ūkio banke. Darydami pavedimą iš savo sąskaitos suveskite rekvizitus, kuriuos matysite Skrill/Moneybookers tinklapyje pasirinkę bank transfer. Į "mokėjimo paskirtis" ar "kliento kodas gavėjo sistemoje" įveskite 8 skaitmenų savo sąskaitos ID numerį. 

Išmokos

Norėdami išsiimit pinigus iš Skrill/Moneybookers sąskaitos spauskite Withdraw ir pasirinkite išmokos metodą. Išmoka kainuoja €1.80 ir nesvarbu kokią sumą išimate.

Taip pat galite išsigryninti pinigus naudodamiesi Skrill/Moneybookers MasterCard kortele bet kuriame bankomate. Išėmimas iš bankomato kainuoja tik €1.80, o atsiskaitymas parduotuvėse ar kavinėse nemokamas. Kortelę užsisakyti galima Skrill/Moneybookers tinklapyje po registracijos (pasirinkite kairėje My MasterCard -> Apply Now). Kortelė jums bus atsiųsta paštu ir kainuos €10 per metus.

Aplankyti Moneybookers/Skrill