BETDAQ - Puiki Alternatyva Prekeiviams


BETDAQ apžvalga

BETDAQBetfair nėra vienintelė bendrovė rinkoje veikianti kaip lažybų birža. Jų nuolatiniai konkurentai sparčiai vejasi ir sulaukia vis daugiau populiarumo. Vis dėl to šioje rinkoje, kur pagrindinis privalumas yra pačių žaidėjų aktyvumas, konkuruoti su lyderiu labai sunku ir daugelis lažybų bendrovių atsisakė minties daryti kažką panašaus. Tačiau, Airijoje licencijuota kompanija BETDAQ  jau daug metų yra antri šioje rinkoje ir vilioja žaidėjus siūlydami mažesnius komisinius ir patrauklias premijas.


Pagrindiniai faktai apie kompaniją

  • Kompanija įkurta 2000-aisiais metais Airijoje ir turi šioje šalyje išduotą licenciją. Būstinė Dubline. 
  • BETDAQ įkūrėjas - Airijos verslininkas ir vienas turtingiausių šios šalies žmonių Dermot Desmond. Didžioji dalis šio žmogaus verslų susiję su technologijomis, laisvalaikiu ir transportu, jam taip pat priklauso garsieji Sandy Lane poilsio namai Barbadose ir dalis Glazgo "Celtic" futbolo klubo akcijų.
  • Kompanijos atliekamų operacijų apyvarta siekia £50 mil. per savaitę.

BETDAQ akcijos ir premijos

Šiuo metu BETDAQ komisiniai (tarpininkavimo mokestis) siekia tik 3%. Šį mokestį, kaip ir Betfair biržoje, moka tik laimėtojas, nuo išloštos konkrečiame markete sumos.

BETDAQ siūlo iki €/£200 nemokamų statymų naujiems klientams. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu įveskite registracijos kodą: ALLBDQ03

BETDAQ registracija

Taisyklės:

  • Ši premija skiriama tik naujiems klientams.
  • Kai pradėsite prekiauti/lažintis ir sumokėsite €/£25 komisinių, gausite €/£25 nemokamą statymą.
  • Už kiekvieną €/£100 sumokėtų kominsių vėliau, taip pat gausite €/£25 nemokamą statymą. Taip tęsis kol surinksite iš viso €/£200 nemokamų statymų.
  • Nemokami statymai suteikiami per 72 valandas nuo reikalavimų įvykdymo.
  • Nemokamą statymą galite atlikti statydami už įvykius ne mažesniu nei 1,50 koeficientu. Šiuos statymus draudžiama pasidengti (back ir lay už tą pačią baigtį).

BETDAQ pokeris siūlo 100% iki €500 premiją naujiems žaidėjams. Jei šis bonusas jums per didelis ir manote jog nesugebėsite jo išgryninti, galite rinktis ir mažesnę, lengviau gryninamą premiją. Iš viso yra 5 pasirinkimai:

€10 premijos kodas: QUICKPLAY

€50 premijos kodas: SPORTSBET

€100 premijos kodas: HIGHFLYER

€250 premijos kodas: HELLRAISER

€500 premijos kodas: PROACTIVE

Įmokos ir išmokos

Įmokos būdai: NETELLER, Moneybookers/Skrill, kreditinė/debetinė kortelė, banko pavedimas

Visos įmokos nemokamos.

Išmokos būdai: NETELLER, Moneybookers/Skrill, banko pavedimas

Visos išmokos nemokamos.

Aplankyti BETDAQ