Sporto Prekybos Pagrindai


sporto prekybos pagrindaiSporto prekybos terminas atsirado iš lažybų. Šiuo metu visa pasaulio lažybų rinka yra labai dinamiška ir dažnai primena akcijų ar valiutų rinkas. Keičiantis įvykių koeficientams atsiranda terpė jais prekiauti ir taip užsidirbti didelius pinigus be rizikos.

Visa sporto prekybos esmė yra pirkti statymą (back) su didesniu koeficientu, o jį parduoti (lay) su mažesniu. Daugybė lažybininkų pasaulyje pereina prie sporto prekybos, nes šis būdas yra kur saugesnis ir kitaip nei lažybose, leidžia kontroliuoti situaciją. Nemažai iš jų atranda savo nišą ir kas dieną pildosi savo banko sąskaitas naudodamiesi kitų biržos dalyvių naivumu ir nepatyrimu. Ko reikia norint pasisekimo sporto prekyboje? Privalote turėti sporto žinių, išmanyti skaičius ir būti gerai psichologiškai pasiruošęs. Apie visa tai ir dar daugiau rasite šiame tinklapyje. 

Pirmieji lažybų biržos koncepciją internete pritaikė Jungtinės Karalystės kompanija Betfair. Šiuo metu bendrovė yra didžiausia lažybų birža pasaulyje ir šiame gide mes naudosime pavyzdžius būtent iš Betfair

Daugiau apie Betfair

Prieš pradėdami mokytis gudrybių ir strategijų, jums reikia žinoti prekybos pagrindus. 

Betfair Back ir Lay

Back ir Lay Statymų Paaiškinimas

betfair

Kas yra Betfair Birža?

betfair strategijos

Betfair Prekybos Strategijos

prekyba ar lažybos

Lažybų ir Prekybos Skirtumai bei Panašumai