Turinys

Betfair Pokeris

Žaiskite su "fishais" - laimėkite daugiau!

Betfair pokerisGeriausias dalykas Betfair pokeryje yra silpna konkurencija. Čia visada galite laimėti daugiau. Kodėl? Atsitiktiniai žaidėjai prisijungia prie pokerio kambario, kad sužaistų vieną, kitą handą. Šie žaidėjai nėra pokerio grinderiai ir nesipildo iš to savo sąskaitų, tai lažybininkai užklydę iš daugybės lažybų bendrovių, turinčių savo pokerio kambarius OnGame tinkle. Tokie žaidėjai leidžia sau daugiau rizikuoti ir išbandyti sėkmę.

Taigi, kam žaisti su rykliais, jei galite žaisti su fishais? Tuo labiau, kad Betfair pokeryje žaidėjai gauna iki 40% rakebacką ir daug kitų privalumų.

Pati programa iš esmės gera, turi keletą įdomių ypatybių, tokių kaip player buddy, kuri leidžia peržiūrėti sužaistus handus ir jų istoriją. Lengvai naudojama statistika ir žaidėjų užrašai jūsų patogumui. Minusas tik tas, kad pradžioje kiek sunku naršyti, reikia priprasti, kad būtų patogu.

Registracijos premija

Galite pasirinkti vieną iš 5 siūlomų premijų, kuri labiausiai atitinka jūsų žaidimą. Žaidžiantys mažomis sumomis gali pasiimti  $50 premiją, kurią itin lengva išgryninti (8 Betfair pokerio taškai už $1). Kita vertus, jei esate stambus žaidėjas, galite pasirinkti  $2500 premiją. Taip pat yra $250, $500 ir $1000 premijos.

Daugiau apie pokerio bonusus.

$2500 nemokamas turnyras naujiems klientams

Kai užsiregistruojate ir sužaidžiate savo pirmąją ranką, gaunate pakvietimą į $2500 Free-rollą. Šie turnyrai vyksta kiekvieną pirmą ir trečią mėnesio ketvirtadienį 21:15 Lietuvos laiku. 

Players Club programa

Kad išlaikytų žaidėjų lojalumą, Betfair turi labai patraukią VIP programą. Šioje programoje dalyvauja visi žaidėjai. Aktyvūs pokeristai gali gauti iki 40% rakebacką, nemokamus statymus lažybose, kazino, arkados žaidmuose, nemokamą atributiką ir pakvietimus į įvairius turnyrus. Jei esate užkietėjęs pokeiro žaidėjas, jums bus įdomu pasiskaityti apie, ko gero, geriausią lojalumo programą online pokeryje.

Kaip pradėti žaisti?

Jei neturite Betfari sąskaitos, pirmiausia reikėtų ją susikurti - registracija. Galite ir neįvesti "Promotion Code" arba "Refer and Earn" kodo, kad gautumėte geriausią pasiūlymą.

Nuoroda jums pasilūlys susikurti bendrą Betfair sąskaitą ir parsisiųsti pokerio programą.

Prisijungę prie programos įveskite vieną iš šių kodų registracijos bonusui gauti: WELCOME50, WELCOME250, WELCOME500, WELCOME1000 arba WELCOME2500. Daugiau apie bonusus. 

Aplankyti Betfair Pokerį

Komentarai

 

 

 

Paieška

 

 

TOP lažybų bendrovės lietuviams

1.   Triobet Apžvalga Aplankyti
2.   Unibet Apžvalga Aplankyti
3.   PinnacleSports Apžvalga Aplankyti
4.   188bet Apžvalga Aplankyti

    Visų bendrovių palyginimas

 

Internetinės lažybų biržos

1.   Betfair apžvalga
Apžvalga Aplankyti
2.   BETDAQ apžvalga
Apžvalga Aplankyti

 

Geriausi mokėjimo metodai

1.   Neteller apžvalga Apžvalga Aplankyti
2.   Skrill/Moneybookers apžvalga Apžvalga Aplankyti

  

     

Reklama

  

 

 

Nuorodos

Sporto rezultatai  Futbolo Statistikos Portalas