Krepšinio Lažybų Strategija

Krepšinio lažybų strategijaŠi strategija yra paremta vidurkio ir balanso principu krepšinyje. Ypač rezultatyviose rungtynėse jūs turėsite statyti už underį per didžiąją pertrauką.

Taigi, nuo ko pradėti. Stebėkite krepšinio rungtynes LIVE lažybose. Jei įmanoma taip pat sekite ir klubų statistiką, o dar geriau tiesioginė transliacija. Tačiau, kai rungtynių daug, tai aišku, kad visų vaizdo stebėti gyvai negalėsite. Atsirinkite rungtynes, kuriose yra pelnoma daug daugiau taškų nei visi tikėjosi. Jei tarkim totalas prieš rungtynes buvo 145, o rungtynėms įpusėjus komandos jau pelnė 83 taškus, vadinasi gynyba yra prastesnė nei įprastai. Būtent tokios rungtynės gali tikti šiai lažybų strategijai.

Abu klubai galų gale pradės gintis ir stengtis dėl pergalės. Rungtynių tempas sulėtės, o metimai skries pro šalį. Juk net ir per "žvaigždžių rungtynes" turbūt ne kartą  matėte kaip komandos pradeda kibiau gintis paskutiniame kėlinyje. Štai keletas pavyzdžiu kaip krepšinio varžybos prasideda labai rezultatyviai, bet baigiasi visiškai kitaip.

{Gallery dir='Krepsinio-strategija-pavyzdziai' template='Lightbox'}

Kaip atsirinkti geriausias rungtynes šiai strategijai?

1. Kai bendras komandos pataikymo procentas yra daug didesnis nei įprasta, tokį lygį išlaikyti yra labai sunku. Tuo labiau ir varžovai nenorės leisti, kad iš jų būtų šaipomasi, tad galima nuspėti, kad antroje rungtynių pusėje taip gerai pataikyti nebus lengva.
  2. Rungtyniu svarba. Ignoruokite nesvarbias rungtynes, jos sunkiai prognozuojamos, kadangi komandų sprendimai gali būti visiškai nelogiški. Pavyzdžiui eksperimentiniai penketukai aikštėje, naujų derinių šlifavimas, svarbių žaidėjų pataupymas ir t.t. Tokiose rungtynėse aš netgi patarčiau statyti priešingai nei sako logika, tuo pačiu stengiaintis ir gauti didesnį koeficientą. Kai "x faktorius" labai stiprus, aukšti koeficientai geriau atsiperka. Ir atvirkščiai, kai rungtynės labai svarbios, gera gynyba bus pagrindinis kelias į pergalę.
  3. Komandų žaidimo stilius. Jeigu klubo stilius yra grynai puolamasis, sunku tikėtis, kad komanda pradės gintis. Tačiau daugelis klubų šiais laikais moka daryti abu dalykus. O išmanantys krepšinį žino, kad sugebėjimas gerai gintis yra labiau vertinamas. Tačiau, ignoruokite tokius klubus, kurie sugeba žaisti tik "bėk ir mesk" stiliumi.

Geriausias dalykas taikant šią strategiją yra tai, kad lažybų bendrovės matydamos rezultatyvų žaidimą, pakelia rungtynių totalą. Jei prieš rungtynes totalas buvo 150, tai po dviejų itin rezultatyvių kėliniu jis gali gana žymiai užkilti.

Pavyzdys. Eurolygos TOP 16 rungtynės tarp Tel Avivo Maccabi ir Cantu klubų. Abejoms komandoms pergalė yra reikalinga ir prieš rungtynes bendras prognozuojamas taškų skaičius buvo 148. Po dviejų kėlinių, kai klubai žaisdami labai rezultatyviai pelnė 80, bendras totalas užkilo iki 159,5. Vadinasi lažybų bendrovės tikisi, kad žaidimas vyks panašiu tempu ir bus pelnyta dar 79-80 taškų. Įvertinę situaciją statome už underį.

{Gallery dir='Krepsinio-strategija-instrukcija' template='Lightbox'}

Buvo galima tikėtis, kad Maccabi klubas bandys iškovoti pergalę visais būdais. Gerinti gynybą tiesiog buvo privaloma ir išlaikyti tokį patį rezultatyvumą neįmanoma. Tuo labiau, kad rezultatyvus žaidimas naudos neatnešė ir pirma rungtynių pusė buvo pralaimėta. Rungtynės baigėsi rezultatu 75-60 Maccabi naudai.

Krepšinio lažybos gyvai

Gynyba dominavo rungtynių pabaigoje ir statymas buvo laimėtas likus net 24 taškams iki statymo ribos (under 159,5).

Jei norite pasipelnyti iš šios strategijos, jums reikės turėti sąskaitą lažybų bendrovėje, kuri siūlo krepšinio lažybas gyvai. Bendrovės sureitinguotos pagal tinkamumą šiai strategijai. Paspaudę galite paskaityti mūsų apžvalgą.

Nr. Bendrovė Premija Min. statymas Kl. aptarnavimas Koef. kokybė Pasiūlos įvairovė Apžvalga Tinklapis