Futbolo Lygiosios 2

Futbolo lygiųju strategijos variacija

betfair strategijaŠi strategija paremta tuo pačiu principu kaip ir pirmoji. Futbolo lygiosios.

Šiame strategijos variante jūs layinsit lygiąsias ne prieš rungtynes, o jų metu. Jei galite stebėti rungtynes gyvai turėsite daugiau informacijos apie žaidimą, tad galėsite atsargiau pasirinkti savo statymus. Jei neturite transliacijos, jums reikės komandų statistikos.

Pritaikymas: Išsirinkite apylygių varžovų dvikovą. Stebėkite visus komandos puolimo rodiklius: kampiniai, smūgiai, smūgiai į vartų plotą. Jei turite transliaciją, įvertinkite klubų galimybes pelnyti įvartį pagal žaidimą kurį matote. Matyti vaizdą aikštėje visada yra geriau, tačiau kaip ir minėjome, per daug nenukentėsite ir stebėdami statistiką.

Pasistenkite pasirinkti tokias varžybas, kur varžovai tikrai bandys pelnyti įvartį. Yra klubų, kurie žaidžia nuo gynybos stengdamiesi geriau apsaugoti tai ką turi ir nerizikuoti. Kai kurie rungtynes pradeda vangiai, bet vėliau ima aktyviau atakuoti. Kartais abu klubus tenkina tik pergalė ir bus bandoma pelnyti įvartį visais įmanomais būdais. Įvertinkite visas galimybes. Šis etapas yra labai svarbus ir kuo dažniau jūs teisingai pasirinksite rungtynes, tuo daugiau pelno turėsite.

Pirmasis žingsnis: Jei rungtynėse yra daug puolimo, o rezultatas yra lygus (0:0, 1:1), pasiruoškite layinti lygiąsias. Palaukite kol Betfair biržoje koeficientas nukrenta iki maždaug 2,00. Tai gali atsitikti rungtynėms įpusėjus ar netgi šiek tiek po pirmojo kėlinio.

Antrasis žingsnis: Kai jau layinot lygiąsias, laukite įvarčio. Kai įvartis pelnytas nedelsdami backinkit lygiąsias. Skirtingai nei pirmame šios strategijos variante, kur ankstyvas įvartis gali labai nežymiai paveikti koeficientus, čia įvartis kainas sukrės itin smarkiai. Netgi ne visada yra labai svarbu varžovų apylygis pajėgumas, kadangi laiko iki rungtynių pabaigos lieka mažiau.

Pastebėjimai: Nesėkmės atveju, visada prarasite mažesnę sumą nei pirmame šios strategijos variante. Taip yra todėl, kad layinamas koeficientas yra  ~2,00. Tačiau, laiko pelnyti įvarčiui yra paliekama mažiau, todėl rizika prarasti statymą yra didesnė. Kuo geresnę analizę padarysite, tuo daugiau šansų, kad jums pasiseks.

Pagal statistiką, antroje rungtynių pusėje visada pelnoma daugiau įvarčių.

Patarimai:

Neprekiaukite aklai. Nors jums ir gali pasisekti, bet tai nebus sistema, o tik lošimas. Prekyboje jūs turite tikslą ir stengiatės sumažinti nuostolius iki minimumo.

Patikrinkite bukmekerių koeficientus Under/Over statymuose. Tai gali padėti susidaryti bendrą vaizdą ar rungtynėse tikimasi įvarčio ar nebe.

Jei sudėtinga viską stebėti gyvai, galite imti daryti analizę po pirmojo kėlinio. Per pertrauką spėsite išanalizuoti statistiką ir tikimybes bei atlikti lay statymą.

Nepulkite prekiauti daug rungtynių iš karto.